Son derece kibar ama yatakta tam bir ayı ne yapmam gerekiyor ?

• Konbuyu başlatan Maviş_Kedi_3526
  • Başlangıç tarihi
M

Maviş_Kedi_3526

Forum Okuru
Son derece kibar ama yatakta tam bir ayı ne yapmam gerekiyor ?
Merhaba Melekler. Sizlere danışmam gereken bir konu var lütfen yardımcı olun. Yakın zamanda uzun süreli ilişkimi bitirdim. İlişkimdeki kişi bana yeteri kadar erkeksi gelmemeye başlamıştı. İlişkimi bitirdikten sonra iş ortamından yöneticimin bana olan tavırları değişti. Bu durum uzun süredir istediğim ilgiliyi görmediğim için çok hoşuma gitti. Ben de ona karşılık verdim ve böylece ilişkiye başladık.

Bana karşı çok iyi, merhametli, saygılı, maşallah diyin düzgün, kibar ve centilmen. Aradığım özelliklere sahip, istediğim gibi bir erkek. Fakat ilk defa cinsellik yaşarken kafamdan kaynar sular döküldü. Melekler inanın abartmıyorum içinden bir başka insan çıktı. Sanki o centlimen o naif o kibar erkek gitti bir dağ ayısı geldi. Saç çekmeler, tokatlamalar, tükürmeler, boğmalar, buraya yazamayacağım bir çok şey daha... Bu şekilde gerçekleşen bir cinsellik sonrası yine her şey eskisi gibiydi. Ben olan bitenin şaşkınlığını yaşarken birde içime boşaldığını söyledi. Tam yumurtlama dönemindeydim. Şu an adetimin 4. günü olması gerekirken bırakın adeti belirtisi bile yok. Sizce hamile olabilir miyim? Ne gibi testler yaptırabiliirim. Partnerimle bu konuyu paylaşmalı mıyım? Psikopat haliyle mi yoksa normal haliyle mi karşılaşacağım inanın bilmiyorum.

Bana akıl verin. çok korkuyorum ne yapmalıyım? Sizce yol yakınken bitirip uzaklaşmak mı iyi yoksa deneyip zamana bırakmak mı? Bir de aynı iş ortamında olduğumuz için iki seçenekte çok zor hele böyle bir erkekle gebelik düşünemiyorum bile. Yani her şey dışarda çok iyiyken cinsellik konusunda içinden bir hayvan çıkıyor. Daha önce böyle şeylerle karşılaşmadım ben. Aklım ve duygularım çok karışık lütfen yardım edin. Cinsellik dışında her şey çok iyi tam bir beyefendi tam bir centilmen. Ama iş cinselliğe gelince düşmanı gibi davranıyor. Eski ilişkimi yeni bitirdiğim ve şimdiki partnerim iş ortamımdan olduğu için çevremden kimseyle paylaşamıyorum. Çok zor durumdayım.

Vallahi hayatım yani bazı erkekler öyledir kibar ve naif görüntüsünün altında yatakta arı gibi çalışanından tut ta danalar gibi yatanları da var. Görünen o ki sana tam bi ölüm makinesi denk gelmiş :) Yani kişiden kişiye göre değişir. Kimisi, senin şikayet ettiğin erkek tipini ister kimisi sen gibi tam tersini. Yani hamilelik durumuna bir şey diyemem. Tam yumurtlama gününde isen hamile kalma ihtimalin yüksek. Tabiki her şey sana bağlı. Akıl verecek bir şey yok eğer ilişkinin üstünden 72 saat geçmedi ise ertesi gün hapı kullanmanı önerebilirim sana.

Onun haricinde gördüğüm kadarı ile yataktaki bu durumundan pek memnun değilsin. Bir ömür geçer mi geçmez mi o iş sana kalmış. Beğenmiyor isen göndereceksin hayatım yapacak bir şey yok. Yatakta psikopat normalde centilmen bilemedim şimdi karar senin hayatım :)

Geri