Solante pregna spf 50 hamileler için nasıl kullananlar fikir verir misiniz?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mucizemibekliyorummm.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
M

Mucizemibekliyorummm.

Forum Okuru
Solante pregna spf 50 hamileler için nasıl kullananlar fikir verir misiniz?

Solante pregna spf 50 hamilelere özel kullananlar melek kadınlar kulübü solante pregna spf 50+ forum'da.​

Arkadaşlar cildim çok hassas ve aynı zamanda hamileyim ve solante pregna spf 50 hamilelere özelmis galiba kullananlar varsa önerileri ve yorumları alabilir miyim? Solante pregna spf 50 hamilelere özel kullananlar arkadaşlar cildinizde problem yarattı mi acaba? Güneşe karşı bir hassasiyetim var hamileyken de kullanabileceğim bir güneş kremi lazım bana.

Merhabalar
Cildiniz hassas ise mutlaka doktorunuza danışınız bu konuyu çünkü normalde cildiniz hassassa hamileyken bu hormonlardan dolayı daha fazla olabilir. Şu an kaçıncı ayınızda sız bilmiyorum ama kışın da ihtiyacımız oluyor mu Güneş kremine bunu da sormak isterdim sizi ama tabii ki en ufak güneş ışığından zarar görüyorsanız mutlaka doktorunuza danışarak bir güneş kremi tavsiyesi alın burada biz size kullanın deriz sonrasında problem çıkabilir en azından doktorunuza sorarsanız doktorunuz sizin için sizi tanıdığı için doğru kremi önerecektir. Solante pregna spf 50 özellikle hamilelere uygun bir güneş kremi koruyuculuğu da yüksek 50 faktör bir güneş kremi özellikle hem koruyuculuğu bakımdan hem cildi beslenmesi açısından sürdüğünüz andan itibaren kremin etkisini görebileceğiniz bir krem olduğu söyleniyor. Bu arada aynı zamanda cildinizde güneşe bağlı lekeler oluştuysa bu ne kerede engelleyen bir krem olduğunu okudum ama yine de benim tavsiyem bu kremi de doktorunuza bir danışın. "Hamilelikte oluşan cilt lekeleri nasıl geçer önemli denenmiş bilgiler" konumuza da bir göz atabilirsiniz dilerseniz.

Geri