Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

olur öyle şeyler arada ikra ama ne olursa olsun yatağını ayırma bence bir daha dön arkanı uyu ama yatağından çıkma

Aslında kızdım kendime, çünkü herkese ben nasihat ederken aynı hataya ben düştüm 🙁

Eşimin uykusu olunca istersen bi sürahi suyu dök yine döner arkasını uyur, bende alışamadım, konuştum konuştum kalktım yanından. Sadece nereye gidiyosun demekle yetindi.
Aslında onada yol gösteriyorum, sen değilde ben kalksaydım falan dedi, büyük yanlış olduğunun farkına vardım.
Bir daha yapmam umarım...

yapmamaya çalış diyeceğim ama insan sinirlenince mantıklı düşünemiyor bir anlık fevri kararla davranıyor😕

aynen niki sinirlenince hiç bakmam arkama gözüm bile görmek istemez bir kerede ben kışın yapmıştım tıpık yine bizim standart bir yere gideriz ben saha hazırlanmadan zile basrlar anammmmmm madem gidin beklemeyin attımı şartellerim aslında eşime atmadı ama ondan çıkardım giitik çaktırmadım ama direk eve gttiğimde yastığını yere fırlattım pijamalrını da yere attım
yorganı iki kat yaptım yattım
yani problemin kenidlerinde odluğunu bildiği için gıgı çıkmadı
uyuydummu hayır ama kapak olsun ona o kış günü battaniyede yatmış diyor ki çok üşdüüm ertesi gün sabaha kadar uyumadım özür mözür

valla bir an geldilermi düşünemiyor insan ya ne salaklık ama yapmadım değil yine sinir etse o psikolojide aynısını yaprım

Adamın gözü korkmuş 🙂
bende rahat etsin diye kalktım gittim saf gibi

niye menekçecan ne olduki

aman sorma
eşimin kuzeni burda kalıyodu biliyosunuz kızçe bakıyodu okutuyodu burda ailesi ist de
7.sınıfta okuyo
herşeyde kavga çıkartıyo kızçeyle hep kavga ediyolar
ama kızçe çok toleranslı ona karşı kadının psikolojisi bozuldu üzülüyorum ama hiçbi zaman bişey demedim yani ailesinin yanına gitsin gibilerinden
bugün görümcemle msn de konuşuyoduk urfada ya o kızçeye demiş bugünden çıkın gelin haftasonu burda geçirirsin
sen ara bakalım geliceklermi dedi
neyse aradım kızçe ağladı ağlıycak dedi çok sinirlerim bozuk habire kavga ediyoruz dedi
sonra görümceyle gene msn de konuştuk anlattım durumu
o da annesine suç buldu sinirlendim bende
işte annemde ona baırıyo karşılığında da bağırarak yanıt alıyo falan dedi
nasıl yetişirilirse öyle karşılığını görür falan dedi uyuz oldum
bende dedim abinle seni de yetiştiren aynı anne ama dedim ben dedim annem sonuna kadar haklı falan dedim
zamanında fazla yüz verilmiş dedim şimdi her istediği olsun istiyo olmayıncada sorun çıkartıyo dedim
bir sene daha dayan diye söyledim anneme dedim
lisede gitsin annesinin babasının yanında okusun dedim onlar anne baba olmanın sorumluluğunun farkına varsınlar dedim
ne dese beğenirsiniz maksat burda dayımlara ders vermek değil kızı kurtarmak ne zaman gideceğine ne annem ne de başkası karar verebilir ancak gideceğine kendisi karar verebilir dedi sinir oldum bende dedim zaten yorum yapmak bana düşmez dedim ben bu konularında dışında tutmak istiyorum kendimi dedim beni ilgilendirmez dedim kapattım konuyu

deli sinirimi ne derler ondan var bende kuzu