Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kafa periden sonra bendede bir tırsı oluştu randevu almeya çalıştım hemde bakım onarım yapmışken gideyim dedim

inşallah benim kızçelerde o gece gelelimde birlite kutlayalım demezler ne de olsa oğluşunun doğum günüsü ama kabul etmem gene de
dışarı çıkıcaz derim
hiiiiç kimse kusura bakmasın doğum günü olduğu kadar evlilik yıldönümümüzde milletle birlikte kutlayamam ertesi akşam gelsinler kutlarız hep birlikte

kafa sizin arabanız var otobüste o kadar eşy çekilmiyor hiç bence

bende bayramda giderken koymuştum artık eşim deli oldu arabnın kapısın aç kapa yazın çok terliyor insan ama bu havalar normal

evet canım ben onu tamamen unutmuşum..şimdi düşündüm evlendikten hemen sonra araba alınca hiç otobüsle gitmemişim..

ama otobüslede gitse o daha yeni gelin..yeni gelin dediğin şöyle şıkır şıkır olur herkes ona bakıcak şimdi..evde ayakkabısız terliksiz gezme nikican sen beni dinle azcık değil baya kokoş ol..

süzül böyle yeni gelinler gibi

abooo kuzu el çantası alacaktım ben bunların hiçbiri sığmaz
tabi otobüsle gideceğiz🙂)spor ve babet ayakkabımı alırım tamam

canım sizin durum biraz farklı ikisi bir arada ya bizim bir ay sonrası
🙂 bu yüzden diğeri daha özel benim için

kafa periden sonra bendede bir tırsı oluştu randevu almeya çalıştım hemde bakım onarım yapmışken gideyim dedim

git sahilcim git erken teşhis çok önemli artık bu devirde..insan bence 6 ayda bi kontrole gitmeli.. bende çok korkmuştum gitmeden önce canım ama gittim rahatladım..

alttan muayene edicek diye korkuyorsan hiç korkma,,ultrasonla bakıyorlar canım

selam kızlar, herkesler iyidir Inşallah

Pine yine regl olamamışsın.... geçen ayki regl gününe göre hesapladın değil mi?
sanki daha yeni olmuştun gibi hatırlıyorum

huzurcum canım benim sende hoşgeldin. benimde başım kilolarla dertte
protein diyeti yapayım diyorum ama o gün ille planımı bozacak bişey oluyor
haftaya tam gaz başlayacağım artık yoksa tatilde bu şekilde denize girmekten utanırım

herkes için güzel bir gün olsun