Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

slm toprak seni aradım amma çok meşgulsunuz anacım telefonlarınız susmadı hiç ne yaptın dr gittinmi
sana şev. yıl. doktorun adını söylecektim adı re-şat soy ismini unuttum nette vardır

evet şekerim çok yoğunuz inan
yok ya gidemedim nerde
olmadı artık haftaya özele gidicem ablanın oraya gitmeyi düşünüyorum
orasıda ameliyat derse şev.yıl.. giderim
canım ya sağolasınn

kıyamam canım ya çok geçmiş olsun
inş. önemli bişey çıkmaz
stresten yorgunluktan olabilir belkii
sende yoğunsun uzun zamandır

günaydın bebişler nabersiniz beya hepiniz uyku uyku diye maf olmuşsunuz hava ne güzel canlanın bakayım şöyle ohhhh mis gibi havayı çekin içinize derin derin 🙂 periciğim sende bir an önce git kuzum doktora ihmal etme böyle şeyleri kelebeğim sanada çok geçmiş olsun allah acil şifa nasip eylesin inş. tez vakitte kız sende sinir sıkışmasımı var yoksa rabbim dermansız dert vermesin kapılara baktırmasın inş.

günaydın kızlar
kelebek geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah

ALLAH RAZI OLSUN kızlar Rabbim kimseyi hastalıkla sınamasın inşallah buarada bu hafta ayı kapıtıyoruz işlermzde epey yoğun ara ara yazmaya calısıorum sızlere

sinir şıkışması gibi değil sanki halk arasında donuk omuz dediğimiz bi hastalık uzun süren baze teşhisi tam konulamayan en belirgin özelliği hastalıgın gece uykudan uyandırması bnmde hep gece oluyor şafak kararınca
nefes alırken gülerken hatta lavaboda bıle acıyor düşün artık geçer inşallh dua ediom çok günlerdir gercekten yoruldm

hiç duymadım öyle bir hastalığı kuzum omzundanmı ağrıyor eşiminde çok ağrıyor omuzu habire masaj yapıyorum ama ne kadar faydamı eder zarar mı bilmiyorum 🙂 rabbim şifa versin inş.

kelebekim geçmiş olsun canım benim