Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

quencim hala şoktasındır bu harika şey benim mi diye🙂 insanın hayatı 1 yılda nekadar değişiyor

Evet canım insanın inanası gelmiyo bu cocuk içime nasıl sığıyodu acaba diyorum :9 evleneli daha bi yıl olmadan çocuğu büyüttük bile

Aminn canım çok sağol pamuk gibi ya gercekten

kızlar ben bu hafta sonu hiç evimde oturmadım 😕
cuma işten çıkıp arkadaşlarla bowling'e gittik
hava güzel diye eşim eve gitmeyen sahilde gezelim dedi
gitar çalan arkadaşımız var gece saat 3 e kadar üsküdar sahilde gitar çalıp şarkı söyledik
cumartesi sabah erkenden kalktık ama yağmur yağıyor diye tekrar yattık
sonra baktık güneş çıktı açık avm ye gittik sonra kızçeye gittik ordan eşimin kuzenine gittik ordan yine avm ye gittik bana elbise almıştık onu kısalttırdık biraz onu teslim aldık eşime ceket aldık pantolon aldık
sonra evimize gittik
pazar sabahı erkenden kalkdık anneme gittik dayımlar geldiler hep beraber kahvaltı yaptık ordan ben kuaföre gittim hazırlandım akşam düğüne gittik
düğün bitince arkadaşlarla bu sefer çorbacıya gittik kakara kikiri saat 02 oldu
dün sabah da teyzemler yengem kuzenim ve annemle büyükadaya gittik
aman Allahım ne kalabalık ne kalabalık
yengemin dileği olmuş o şeker dağıttı bizde dilek diledik geldik
ama güneşin altında öyle yanmışız ki hepimiz bronz bronz sanki bodrumdan geliyos🙂

dün Allahtan 7 de gittik eve çamaşır yıkadım astım biraz ütü yaptım sonra da nasıl yattığımı hatırlamıyorum

aynen menekşe benimde içim gidiyor ya daha erken bizim için biliyorum ama duydukça özeniyorum işte. Hayret birşey ya bu insanlarda hiç mi vicdan kalmadı kendi arabasına yapılsa hoşuna gidermi acaba

valla bizim araba çok pahalı bişey değil kendi arabası en az 40000 lik araba eşim yapmaz ama ben çok güzel yaparım
iş bi anahtara bakar yani

işin şakası eğer yakarlarsak polise şikayet edicez hiç muhatap olmaya değmez yani

melodicim sabah eşim ondan önce çıkıyo canım
akşam eşim önce sabahta önce çıkıyo
bu akşam biyere gitmeyi planlamıyoruz büyük ihtimal arabayı gene aynı şekilde koyucaz
ve takip etmeye çalışıcaz bu akşam bakalım ne olcak

quen kaç kilo aldın kaç kilo ile doğum yaptın ve şuan tartılma şansın oldumu kaçsın

benim spora başlamam lazım acilen bu durumda görünüyor

Fazla kilo almadım ben 12 kilo aldım doğumda zaten 5-6 kilo kadar gitmişti eve geldiğimde tartıldım yaklaşık onbeş gün sonrada hepsi gitti hamile kaldığım kiloya geri döndüm. sonra bikaç kilo daha zayıfladım ama şimdi topladım emzirdiğim için sürekli bişeyler yiyorum ama tabi göbek var biraz 4-5 kilo vermem lazım ama bu benim ideal kiloma gelmem için vermem gereken kilo hamileliğimle alakası yok yani.

Bu kadar takma ya spor falan akışına bırak gitsin canım ya

sen son ayında bile çok iyi görünüyodun kuzum..
kafa ve tesi haricinde hepimiz doğumdan sonra 70 li kilolarda olcaz..veremicezde..eminim yani.. yapı meselesi biz alırız dimi kızlar