Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

quencim bişi sorcam canım bebiş olacağında dikakt ettin mi ovulasyon tarihine mi denk gelmiş hemen hamile kaldın ya bebişim ondan soruyorum bizlerede hazırlık olsun🙂)

canım valla ilk gece ilk aşamada korunmamıştık sadece ama ondan sonra sürekli korunduk yani eşim korunuyodu, ilk gece ovulasyon tarihimde değildi ama evliliğimin üçüncü haftasının sonunda hamile olduğumu öğrendim nasıl oldu bilmiyorum vakti saati o zamanmış demekki o yüzden olucağı varsa her türlü oluyo canım ne yaparsan yap ama iyikide olmuş dünyanın en güzel şeyi bebek gerçektende

anladım canım bencede iyi doğurmuşsun diyorum🙂) ohhh mis gibi bebişin oldu

hoşbulduk canım valla ne güzel olurdu bende tek başıma kahvaltı yapmamış olurdum 🙁

sağol canım valla bizim ki pek minik değildi hem içerde fazladan kaldığından hemde annede babada iri o yüzden hiç zorluk çekmedim ama gerçekten sanki oyuncağımız bizim :

artık tekim evet kırkım çıkana kadar iki taraftanda yanımda olanlar vardı ama biz kurtardık artık kendimizi dışarı gezmeye bile gidiyoruz oğluşla zaten çoğunlukla yine anneme gidiyorum eşiminde kendi işi olduğu için bazen işe geç gidiyo bazen erken geliyo bazen hiç gitmiyo o yüzden rahatım yani canım

nasılsın kuzum..nasıl geçiyo günler bebişle..
aslında başa dönelim..doğumun nasıl geçti..heyecan durumun nasıldı..
bebekle o ilk tanıstıgın an ne hissettin..
yaşlayan anlar gerçi ama merak ediyoruz..sonucta ilk bebeğimiz senden geldi 🙂)
tavsiye ediyomusun erken diyomusun