Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kayınvalidenle aran nasıl canım kabullenmeye başladı mı seni

Herkesin yapısı farklı kimi hemen yelkenleri suya düşürür kiminin şalter atmaya devam,

bende gitmek istediğim yere gidemesem üzülürüm gitmek için can atarım ama eşmi gitme dediyse gitmem ama ona da dediğine pişman ettirirm sinir olurum
geçende rk düğününe gitme dedi ne yapıcaksın orda kimseyi tanımıyorsun sonra hzırlan gdelim dedi valla iç kımıldmadım baştan düşünseydin beni germeden önce bende kolay kolay atamam yani

kızlar yargılama ve eleştiri yapmayın insanların hassas oldugu durumlarda tmm konuyu kapatın..

pinecim ben tesadüfün burda bi art niyetle söylediğini düşünmüyorum..

sen sanki sana laf çarptırıyo filan gibi düşündün ama o maksatla sormadıgını düşünüyorum bende...

kayınvalidenle aran nasıl canım kabullenmeye başladı mı seni

Aramız çok iyi maşallah.Ayrı evlerde her iki tarafda huzurlu.
Umarım böyle devam eder ki yakında memleketine gidicek.Ama kışları yine gelecekdir.
Kocişle elimizden geldiğince yanlız bırakmamaya çalışıyoruz.Kayınvalidemde saolsun bir şey alsa bizede hemen getiriyor.
Ben seviyorumda yeşillk yapsa hemen banada ayırıyor.Kayınvalidem benim onu istemediğimi sanıyordu.
Ama biz konuşduk açık açık.Ve ben düşüncelerimi söyledim eşimde söyledi.Kayınvalidemde anladı benim yönlendirmediğimi.
Kabullendi bence.Allahım nazarlardan saklasın aramız çok iyi.

amin kuzum amin allah ağzınızın tadını bozmasın inş. sen saygıda kusur etmezsen sorun olmaz zatiiii

kızlar bazen yanlış anlaşılabiliyoruz malesef herkes düşüncesini söylüyo sonuçta
neyse ben çıktım iyi akşamlar evde temizlik beni bekler hadi byeeee