Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

bende zaman biraz aşağıda biraz yukarıda derken eşim bieşy yaptırmıyor bana gel otur gel otur iki laf edelim yanımda dur felan bırakmıyor pek pazarları yapıyorum hep

ödemesini nasıl ayarladınız kuzu

daha ayarlamadık canım pazarlık yapılcak daha

hayırlısı olsun o kadar kredi çekebilecekmisiniz krediler de aşmış kendini
bence 3 olsun inş. yaparlar

inş. ev krediye uygundur o zaman rahatlıkla veriyorlar menekşe

hadi bakalım iyi habeler veririsin bize inş.

canım ev sıfır ev daha inşaat ama baya bitmiş bir ay sonra anahtar teslim krediye uygun yani
şuan kreediler yüksekte olsa düşünce yapılandırma yaparız diyo eşim
bütün takılarımı satıcam arabayı satıcaz kalanı içinde kredi çekicez
k.pederimde sağolsun bende her ay 200-250 yardım ederim kredide dedi
hiçbşey yapamasam mutfak masrafınızı karşılarım dedi o bile yetiyo insana allah razı olsun

inşallah menekşe zaten bir adım atsanız gerisi gelir herşey olur herkes biriktirip almıyor ya altın araba sonrada olabilcek şeyler sanki varda takıyormuyuz ki günlük hayatta ödenir merak etme kız ben bile daha evlenmeden 3 sene önce felan kat yaptım annemelrin 3. katı kredi çekip iki kişi çalışıyorsunuz bebek oluncada çıkmazsın el ele ödenir erkenden biter

evet canım ya bir yıldır ödediğimiz kira boşa gidiyo işte
bide ev çok içime sindi 2+1 fazladan bi odası olmıycak şimdilik çocuk odası için ama
ilerde oturma odasını çocuk odası yaparım diye düşünüyorum allah bebiş verirse
odalar geniş geniş bütün eşyamı alıcak o yüzden çok hoşuma gitti bilmiyorum artık hayırlısı hakkımızda
bide alırsak hiçb masrafımız olmıycak mutfak dolapları kombisi portmantosu falan hep fiyata dahil
tek masrafım mufak için perde çünkü mutfaktaki cam yere kadar ona da tesi gibi zebra yaptırırım

evi aldımda penceresini bile düşündüm
zaten onu da ya annem ya k.validem öder bana ödetmezler bile

insan seviniyor ya ne güzel
adam inşallah merhametlidirde yardımcı olur fiyatta

darısı almak isteyenlere inşalah

inşallah canım ya
zaten bebiş olsa da çalışıcam çünkü kiradayken tek maaşla imkansız geçinmek
bide bu ev k.valideme yakın bebişin bakımı da zor olmıycak araba olmasa da

benim mutfak camlarımda yere kadar mutfakta ahşap stor var çok memnunum

mutfakta benimde zebra hoşuma gidiyo
tabi ev kira olduğu için yaptıramamıştım o zaman
şimdi kendi evim olursa yaptırırım
aslında diğer pencerelere de stor yaptırsam çok güzel olur ama şimdi masraf edemem hemde herşeyim çok yeni daha
eskiyince artık

Kızlar Günaydın size acilen birşey sormam lazım kahvaltıya davet edildim 🙂)ama çok erken degil mi gitsem mi gitmesem mi çok kararsız kalıyorum biryandan da çok geriliyorum ne yapıyım bana akıl verin