Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

çok sevindim gerçekten tatlı dille herşey güzelce olur inş.

ikra senin nasıldı anlat bak biz geçmişe döndük anılarımızı sen anlatmamıştın sanırım

bende sevmem ışık ama bizim ayarlabilir yat-ak od-ası lo-ş konumuna getiriyorum bazen bazen kapaıorum puhaaaaaaaaaa

ikracım tatlıya baglanmasına sevindim cnm..hadi hayırlı ugurlu olsun..
nasıl kızı sevdinmi

bende loş ışık seviyorum
kapkaranlıkta hoşuma gitmiyo

hem daha romantik geliyo bana

kızlar bu arada dün akşam üstü bi ev bakmıştık eşim bugün fiyatını falan öğrenmiş bakalım bu akşam gene gidip bakıcaz kayınvalidemlerle birliklte

Geçmiş derken hangi geçmiş...
Yazdıklarınızdan ilk geceyi anladım ama...
Bizim ilk gece sinirdi yaa, malum kaynımın evindeydik, bir yorgan ve nevresim bıraktılar, ne yatak ne bişi.
Bende yorganı yere atıp üstüne çarşafı attım, bide eşimi yukarı çağırdılar meğer adet öyleymiş hemen göndermezlermiş.
Ben tek başıma kaldım evde, 1 saat sonra falan geldi tabi ben sinir küpü, göndermediler falan dedi, sırnaştı falan.
Kıyamadım bende, ilk gece olmadı zaten, sabah kalktık hemen çarşafları makineye attık, yiyecek bişey bile yoktu dolapta, çıktı yukarıdan 2 yumurta getirdi kırdık yedik. Tam bir kabustu yani.
Zaten ben ilk geceyi Kıbrıs sayıyorum, çoook güzeldi 🙂

ikracım tatlıya baglanmasına sevindim cnm..hadi hayırlı ugurlu olsun..
nasıl kızı sevdinmi

Saol canımcım.
Sevdim kız, çok yakın biraz deli dolu bişey, hiç pişman değilim çok seviyorum diyip durdu 🙂
Ne buldun bu çokcukta falan diye takıldım bende.
Anneside anneme yemek yapamaz, bilmez falan diye yakınmış 🙂
Ablamda beni örnek göstermiş, kardeşimde hiç bilmezdi ama şimdi hergün misafir ağırlıyo demiş 🙂

Ben hala çekiniyorum, hala alışamadım yaa...
Oysaki tam gaz devam ama, çekiniyorum nedense.
O nedenle kaptmak istiyorum, eşimde bari biraz açık kalsın diyor, ışığı yarı yarıya kullanıyoruz yani 🙂
Hadi hayırlısı menekşecim, inş. içinize siner...

ikracım çok sevindim canım

Saol canım benim...

tesssssss ciddi ciddi kızdın mı kız ne var bunda sana toka batmış bize başka şeylerr aaa asıl biz kızmalıyız valla aloooooooo tez kuzuşş ses verr
espri yapıyoruz kuzu