Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Yok bebegim hiç vazgeçermiyim sonrada yazdım hatta Bjk bu sonuç sana hiç yakışmadı yazdım 🙁bizimkiinin birazcık erkeklik damarı tutt​u da o yüzden ölee bi şey yazdım 🙂)yoksa hayatta vazgeçmem

Günaydınn kızlar nasıl bir fırtına var dışarda Kafa ne oldu?

günaydın bebeişim hoşgeldin nerdesin sen beya nasılsın iyimisin ay valla bizim buralarda yok kuzum camlar zaten çok yüksek birşey gözükmüyor bacım

günaydın kızlar, bizim burası uçacak gibi yine
keşke evdeyken böyle olsada işyerindeyken olmasa
kocam orda ben burda🙁

tweety geçen gün face de yazını gördüm bjk den vazgeçiyormuşsun😕

günaydın melommmmm nasılsın kuzum amannnn bizde öyle ben bi uçta eşim bi uçta 🙁

o zaman kocaman bir aferin sana

bu kız iyice kaptırdı herhalde dedim

bazen düşünüyorum Allah korusun bişey olsa nasıl giderim diye
ama def ediyorum sonra o düşünceleri

çikletm tarıfını aldım not ettm nasıpse hafta sonu yaparım bugunde akşam okumaya gidecegim ordan gezmeye gıdecegım bugun iş yerndekilerle buluşma günü her ay bi kişide toplanıyoz güsel bi akşam oluyorr cuma günü yatılı misafirim gelecek çok sevdgımı bi arkd.dün temizliğimi hafiflettim epey bugnde camları silicem ama yagmur yagıyorr bılmıorum napsam epeyde kırlenmıs bugn bütün hastanelerde grev var kızlar acil dısındakiler haric doktorlar calısmıyor

kızlarrrr çok öenmli bişey yok ama yinede canım sıkıldı..geçen gün bi elbise almıştım yakışmadı zannedersem albüme resmini ekledim bi bakıverin gari

Napıyım Pinem ya çok yogundum hiç gelemedim annem menisküs ameliyatı oldu bir hafta öncel ama o kadar çok gelen,giden oldu ki bende iizn alamadım annem hep yattı bende eve gelince bulaşıkları makineye atıyordum,ymek yapıyordum yogun bir hafta geçirdim...Bahar alerjim başladı hem grip gibi hem nefes alamıyorum doktora gittim alerji hapı verdi...
Kelebek bence bu havada cam filan silme kuuzm