Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

ya kelebek biri o anasayfadaki chatte benden mi bahsetti anlamadım
ben sorunca yan çizdi gibi geldi de

Benim üni. Deyken sıra ark. Aynı yurtta kalıyordum ama sınıf birincisi çok zeki (sanıyordum)
hep birlikte gider gelirdik sınavlara birlikte çalışırdık derken sonra yatıp uyurduk ertesi güb sınava
biz her zamanki gibi çalıştık işte birlikte sonra yattık o dasına ben odama geçtim yattım sonra oda ark geldi kaldırdı beni sail senin sınavın varmış sanırım kızın adı du-ygu haldır haldır ders çalışıyor etütde sen niye yatıyorsun unuttun mu felan şaşırdım meğer o her akşam çıkıp çalışırmış bence uyuduğunu sanıyordum sonra birlikte çalışmaktan vazgeçtim canım istemiyor yok başım ağırıyor derken herkes kendi çalıştı ama o çok koymuştu bana sonra bütün derslerim tavan en yüksek notlar almaya başladım iyi derece ile bitirmeme sebep oldu o ark.

evet benimde böyle kazıklar yemişliğim var
bi ark. vardı çok samimiydik sevgilisiyle ilgili problemleri falan hep anlatırdı dertleşirdik bi ara ayrılmışlardı
sonra gene barışmışlar hatta kızı istemeye falan gelmişler başka samimi olmadığı insanları falan hep çağırmış
evde nişan yapıcaklarmış ben başka bi ortak arkadaşımızdan öğrendim nişan olucanı çok sinirlenmiştim
düğününe de usulen gittim takımı taktım geldim hala içim soğuk ona karşı zaten evlenince başka yerde yaşamaya başladı