Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

RAdyo sorusu bugü sevgilinizi eşinizi ailenizle ilk ne zaman tanıştırınız...

benim kaynım arkadaşımdı kurstan bayramdı 2009 birlikte gelmişlerdi eşimle ozaman görmüşlerdi ama ark olarak biliyorlardı ilk etapta

menekşe korkmaa canım bazen küçük taşlar röntgende cıkmıyor ultrason da gözüküyor anca kii benmde eşimin öyle olmuştu geç miş olsun bir şey cıkmaz ınsallh

kelebekçim zaten taşla ilgili bişey çıkmadı yok yani taş falan
rahim kalınlığımı not düşmüş doktor onun için gidicem ben kadın doğumcuya

kızlar sızle komik bir yazı paylaşıcamm ben güldüm çok🙂

Her sorunun bir cevabı vardır elbet.Peki ya bu soruların cevapları nerde
İşte sizlere birbirinden ilginç hayatın taaa içinden sorularla başbaşa bırakıyorum
Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran
boru görmüsler midir
Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?

Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?
Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...
* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar

komutanı temele soruyor

komutan; düşman askeri sağdan geliyor ne yaparsın

temel;vuririm onu komutanım

komutan;soldan geliyor ne yaparsın

komutan;yukardan aşağı geldi ne yaparsın

komutanım;arkadan gelince ne yaparsın

temel sinirlendi komutanım bu memleketin tek askeri ben miyim