Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

canımcım orda yeni doğum hastanesi açıldı ya orda y eni iyi doktorlar var bizim kiracının doktorr çok iyimiş ismini öğrenicem artı do-rukkkkk için iyi duydum abl-am bah-ar-da onada danışırız

tamam canım bi danış sana zahmet bakalım ndcekk
ablan nereyi önercekk

dr yumurtalığını kapatmış dedi
ameliyatı yapan drun yumurtana zarar vermemesi gerekiyo dedi
ilerde çocuk sahibi olmak için dedi

pericim çok geçmiş olsun canım benim..Allahım şifanı versin..
herşey geldimmi üst üste geliyo diye düşünme bitanem..
Yaradan senin için çok güzel mutluluklar hazırlıyo inan bana..öyle düşün bitanem..
seni çok seviyoruz..

Kızlar bu saatte geldim, ama yazmasam çatlayacaktım.
Ayy nasıl söylesem bilmiyorum ama kardeşim kız kaçırmış...
Karnıma ağrılar giriyor, annemde orada fena durumda ablamda keza öyle.
Düzce'ye teyzemlere gidecekleri, anneannem falan orada diye buraya gelsinler dedim, sanırım sabah burada olacaklar.
Msjımı ilk görün arkadaştan yürekten bir dua istiyorum, çok zamansız oldu, doğrusu kardeşimde 2 yıl evliliği düşünmüyordu ama kız çok ısrarcı oldu.
Annemde defalarca konuşmuş ama kız babam beni 26 yaşımdan önce vermeyecek ben bekleyemem diyip duırmuş, anneside madem öyle kaç demiş.
Karışık yazmış olabilirim ama bi yerlere yazmasam sıkıntıdan patlayacaktım,
Eşimde buraya gelmeleri en iyisi belki babasını yada kızı ikna ederiz, bizim yanımızda olmaları güvenleri açısından daha iyi dedi.
Bizlere dua edin kızlar, hayırlısıyla en az sıkıntıyla atlatalım şu işi 🙁(

hayırlısı olsun inşallah ikracım...ne diyeceğimi bilemedim bi kız neden bu kadar acele eder valla hiç aklım almadı..

inşallah kazasız belasız atlatırsınız canım dualarım seninle..

nikicim daha bu aralar bebek istemediğini biliyordum canım..o yüzden sevindim senin adına..

inşallah istediğin zaman hemen gelir bebişin canım hakkımızda hayırlısı olsun her zaman