Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

et beni gibi bişey mi sahil?

folikasite kaç ay önce başlanıyordu?

3 ay önce başlanması gerekiyormuş canım ama bana abartı geliyor
önceden folikasit mi varmış?
veya queen akasya folikasit kullanıp da mı gebe kaldılar
ben temmuz başı gibi alırım diye düşündüm

hım anladım canım bende niyetine girdiğimiz ay başlarım o zaman g-n-c gibi markalardan mı temin ediyoruz bunu birde başka kullanmamız gereken birşey var mı

so-l- gar tavsiye ediyorlar
genelde söyledikleri şey mutlaka demir değerlerine baktırmak gerekiyormuş
ve sürekli süt içilecek seven de sevmesen de

sağol canım onu alırım o zaman demirede baktırırım kansızlığa baktırıyorum arada ama demire bakmıyorlar sütüde çok severim zaten sürekli içiyorum onda sorun yok🙂 ama pastörize süt içiyorum faydası varmı bilmiyorum. Dün akşamda kefir mayaladım inşallah tutar

Slm canlarııım nasılsınız, eşimi beklerken sizede bakayım dedim.
Önümüzdeki hafta kutlu doğum sebebiyle diyanet baya yoğun olacak, bence slayt tarzı bişeyler hazırladım, inş. rezil olmam...
Haftasonu o kadar yoğundumki, akşamına düşüp bayılmak üzereydim.
Cumartesi bol bol iş yaptım ama grip olduğum için çokta zorlayamadım, salonum kaldı malesef.
Pazar günüde sabah grup kahvaltısı vardı, oradan geldik sular yok su almaya gittik, ama biz iki akıllı suları köyde bırakıp geri gelmişiz 🙂)
Geldikten sonra sular gelmişti, hemen mutfak halılarını yıkadık, oh içim rahatladı temiz oldu halılarım.
Hemen akabinde çaya gidelim dediler ve çıkıp kent ormanına çaya gittik, akşamda çamaşırlarımı hallettim.
Gece 2'ye kadarda hem suları nasıl bıraktığımıza güldük, hemde eşimin işlerine yardımcı oldum.
Uzun zamandır hiç gülerken gözlerimizden yaş gelmemişti, bizim yaptığımıza bizim kadar gülen yoktur heralde 🙂)

kefir nasıl mayaladın tesi?

hoşgeldin İkracım, sen kendini çok fazla yoruyorsun kuzum
biraz dikkat et
halı yıkamak senin neyine

ikracım hamişsin yoruyosun kendini..ne halısı yıkıyosun ALlah aşkına

huzurcum hoşgeldin..eşin içinde hayırlısı olur inşallah artık..
nikicim tahlil sonucunu yarın sabah bekliyoruz yani bu durumda akşam test yapıyosun bebişim

kızlar folik asidi 1 ay evvelden kullanabilrsiniz..adaşın dediği gibi 3 ay kullanmaya gerek yok..
adaşım benim sancı şeklindeydi düşerken çok sancı çektim ama geçti gittii.yogurdun üzerindeki suyu iç adaş çok faydası var..1 hafta kadr çektim..
bebeksi arkadas kim acaba..