Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

pine bahçelerde erelti oynar iki elti hoppp 🙂 güzel bir kıyafet olabilir bindallıya benzer eşlik edersin ama tam bir bindalıyı o giyer sende onlara benzer olabilir iyi fikir

kaftana gerek yok satenli böyle abiyeli bindallar oluyor
sen birde kaaplısın rahat bulursun ben şahsen eltimin böyle bişey yapmasına sinir olurdum
o ayrı ama tabi benmi düşüncem o gün bana ait biraz bu tarz şeylerde paylaşımcı olmayı sevmiyorum güzel giyinsin ama kaftan felan giymesin
o da kına yakılırken üstünü değişşin ama değişik olsun gibi başka elbise giyebilir renk değiştirebilir

cumartesi iş çıkışı eve gittim arkadaşım geldi düğüne gidicektik elektrikler gitti pazar günü anca geldi 🙂 pazarda temizlik sil süpür derken 4 gibi ancak işlerimiz bitti ve dışarı çıktık ne çabuk geçti hiç anlamadım

bizde cumartesi akşamı eşimin işyerinin düzenlediği fasıllı yemek vardı oraya gittik çıkışta başka mekana canlı müziğe gittik eve geldiğimizde saat 02:30 du zor attım kendimi yatağa. Pazar günüde evi derle topla ile geçti avm ye gittik sonra kayınvalidemler geldi yemek yedik çay içtik öyle geçti pazarımda