Sevgilime nasıl bir sürpriz yapabilirim fikir verin

H

Hayatguzel006

Forum Okuru
Sevgilime nasıl bir sürpriz yapabilirim fikir verin

Sevgiliye yapılan en güzel sürprizler melek kadınlar kulübü sevgiliye yapılmış en güzel sürprizler forum'da.​

1 Ocak hem yılbaşı hem de sevgilimle tanışma yıldönümümüz. Sizce nasıl bir sürpriz yapmalıyım? Ben 1 Ocak değil 31 Ocak hem yılbaşına girerken hem de yıldönümümüzü kutlamak istiyorum. Sevgiliye yapılan en güzel sürprizler nelerdir? Böyle değişik bir şey olmalı basit şeyler istemiyorum.

Merhabalar
Ne güzel hem yılbaşı hem yıldönümü. Nette çok fazla sürpriz türü var aslında yapılabilecek şeyler de sevgilinizin zevkine ve ilgi alanlarına göre şekillenebilir diye düşünüyorum aslında. Bakın bu çok güzel hareketler ya da güldür güldür e bilet ayirtabilirsiniz hoş bir anı olarak kalabilir. Evde kalmak gibi bir fikriniz varsa sevdiği yemeği yapıp romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Fotoğraflarınız ile ilgili romantik bir hediye de verebilirsiniz. Artık o kadar fazla sürpriz hediye siteleri var ki bu seçenekler çok fazla artık zaten.

Sevgiliye yapılan en güzel sürprizler konusunda aşağıdaki linki de bir inceleyin derim. Bakın daha ayrıntılı fikirler bulabilirsiniz. Belki daha başka arkadaşlar bambaşka fikirler verebilir yorumdan. "Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet" konumuzu linkten inceleyerek fikir alabilirsiniz.

Geri