Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hoşbulduk cnm
hg canım saol iyiyiz sen nasılsın
sağol canım iyiyiz bizde
merhaba herkese🙂
merhaba cnm nasılsın naswıl geçiyo son günler kaç haflalıksın şimdi nasılda heyecan vardır sende
selam canım nasılsın?işe devam mı neyaptın calısıyormusun?ne kadar kaldı sıze?
iyiyiz canım sağol siz nasılsınız bebiş nasıl ben 33+3 haftalık oldum.çalışıyorum canım doğum öncesi iznimi kulşlanmadım bebişimin yanında 1 aydaha fazla kalyım diye iznimi doğum sonrasına aktarıcam kısmetse.ama kasımın 1-2si gibi çıkıcam büyük bi ihtimalaz kaldı işte artık doğum kasımın 28i diyo dr ama15inden itibaren beklemede olucaz cnm çantamı hazırlaqdım bile şimdiden nolur neolmaz diye.sen kaç haftalık oldun

tatlı cadım sen napıyon ??
napayım canım aynı evde vakıt gecrımeye calısıyorum....

Bizim dogum subatta ayniyiz seninle canim sen kac kilo aldin simdiye kadar...ben 24 haftada 2 kilo almisim.
evet canım..ben ılk bes ay hıc kılo almamıstım.....en son ıste gecen salı gıttım doktorum tarttı veeeeeeee 5 kılo almısım.....ıstersen dıyetısyene gonderyeım dedı bende sımdılık kalsın eger ılerkı ayda da cok cıkarsam ozaman olsun dedım sonra gercı ılk aylar almadıgın ıcın normal sayılır dedı.....boyle yanı...ama ekmegı azaltcam ve ara ogunlerı attırcam kı zaten elımden meyve sumuyor elma cok yıyorum ben bu arada mandalına cok yıyorum.....senın kı ıyı canım bebıse gıtmıstır.....

havalarda iyice bozdu ya donuyom valla 😕

bızde ıyıyız canım sagol.....ıyı yapmıssın ızın konusunda.....allahım hayırlısıyla guzel dogumlar nasıp etsın ınsallah....bız 21.haftadayız canım.....bısey srocam oda mı hazırladınız bebıse?

merhaba cnm nasılsın naswıl geçiyo son günler kaç haflalıksın şimdi nasılda heyecan vardır sende

ıyıyım canım sen nasılsın günler hem çok güzel hem zor geçıyor tatlım ama bebegım için deger tabıkıde suan 37+2yım canım bakalım paşa oglum ne zaman gelecek normal dogum bekledıgım için gün bıle bellı degıl ama çok heyecanlıyım sorma senınde az kalmıs