Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

tamam canım sırt üstü rahat yatıyorum ama genelde yüzü koyun daha çok severim
ama napalım bebiş için yaparız bunlarıda oh etsin bakalm rahatı yerinde küçüğümüzün 😀

evet canım yaaaa... hayatımızı onlar üzerine kurduk. valla senaryon çok tatlı 🙂 benim de gözümün önünden geçti ne hoş... ama belli mi olur, hayat bu belki de karşılaşırız. allah nasip ederde kızımı sağlıcakla kucağıma alırsam inşallah sana resmini maillerim.

buyumustur annesı...yarın ıyı haberlerını beklıyoruz sevgılı ELA .....(ona soyledım annesı ustune alınma)
bu arada doktor bana ne dedı bılıyormusun?suan tekme bekleme,sankı bagırsak hareketıymıs gıbı ıcınde kayar gıder ancak onu hıssedersın dedı.....suan kıpırtılar yaı o hareketler ufak ufak basladı.....senın demı boyle olmustu?

cok sevınırım canım yaaa....süper olur.....ınsallah az kaldı dualarım senınle herzaman.....sen benım bu sıtede cok sey ogrendıgım melegımsın...ılk adım derler ya ıste oyle.....

selam hatun bacılar 😀

hoşgeldin canımmm

tamam canım sırt üstü rahat yatıyorum ama genelde yüzü koyun daha çok severim
ama napalım bebiş için yaparız bunlarıda oh etsin bakalm rahatı yerinde küçüğümüzün 😀

tatlım tv izlerken bile koltukta oturma, direk uzan. inan faydasını göreceksin. maşallah maşallahhh

inşallah canım. elacığıma söyledim 🙂
ooooo ne güzellllll maşallahhhh....canım en çok sırt üstü yatınca hissedersin. ben sırt üstü yattığımda elimi karnıma koyardım ve belli aralıklarla sanki içeriden biri dürtüyor gibi olurdu. tekme kadar şiddetli değil ufak bir yükselti sadece. bu şekilde hareketlerin hissedilmesi başlıyor canım.