Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ay mrsm ne güzel cok ama cok az kalmis bebegini kucagina almak cnm ins normal dogum olur kolay ataltirsin normal dogmu tadmani isterim sahsen süper duygu

oy oyy oda snei cok seviyor teyzesii seninde bizde hakkin cok cnmsin 🙂
şımartmayın beni 🙂 ay ben sizinle yazışırken gülüyom ya eşim kıskanıyo

ınsallah en kısa zamanda gelır canım.....sen umutsuz olmadıgın surece allahın ıznıyle gelıcek bebısın....
tatlı cadım bendeki umut bütün topiğe yeter bacım Allhın izniyle hele bir bebemde gelsin bakın ben ozaman coşucam esas 😀
herşeyden öte nasip canım nasip 🙂

ay mrsm ne güzel cok ama cok az kalmis bebegini kucagina almak cnm ins normal dogum olur kolay ataltirsin normal dogmu tadmani isterim sahsen süper duygu

evet hayırlısı ile inşallah herşey yolunda gider bakalım.... yarın kontrol var, doktora sorucam normal gibi görünüyor mu diye. uygun pozisyonda olursa ben de normal istiyorum.

hoşbulduk tatlım iyiyiz çok şükür biraz üşüdük dışarıda.... yağmur da var. sen nasılsın
iyiyim çok şükür canım eşime keçiboynuzu kürü yaptım bu ay bende malum klomen kullandım budefa daha sıkı sarıldık bu işe sanırım bu gidişle bir bebe paklamaz beni ben ikiz doğururum

allahim benim silam nisaminda yüzünü güldür rabbimmmmmmmmm onada bir bebis nasip et ins seninde olcak bebegim dualarim seninlee
Ayyy gülüm benim yaaa Allah razı olsun çok teşekkür ederim sizlerinm dualarına ihtiyacım var canım 🙂
offffffffffffff offffffffffffff
kız of deme bak kızcam sana haaaa uzat bakim kulağını lalezar yok ben çekeyim 😀
ay gelmezmıyım bnımde gulmeye ıhtıyacım var yaaa
gel ayyüzlüm gel güleriz canım 🙂

kizlar ben cikiyorumy emek yapcam hepinizi öpyüorum kocaman iyi sohbetler sizee ben ise koyulu veriyim sohbetinize doyum olmuyor canlarim size iyi günler 🙂