Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Elanazcım, dr.a ben gitmemiştim eşim yanlız gitti, ama anlattığına göre 3 ay kadar sonra üretimtamamlanıyormuş, sperm testini o zaman yapalım demiş, ilişki içinde birşey dememiş sanırım, ama bugün ameliyattan sonra anlatırn diye düşünüyorum.. kafa karıştıracak bişi yokki canım, her ameliyat gibi bununda azda olsa bir iyileşme süreci olacak elbette, ben kendim merak edip uzmantv den bakmıştım, senden ordan bilgi edinebilirsin, orda açık açık herşeyi anlatıyor dr.lar.. hadi şimdiden geçmliş olsun canım ve acil şifalar ve bol bebekli güzel günlere inşallah 🙂

Günaydin datlu melekler....
biz iyiyiz... sadece sizi cok özledik...
bugün patronun keyfi yerindeyse bi laptop meselesini accam, anlarsinizyaaa 🙂

Lalezarcim, gecmis olsun canim benim...

selam canım çok sevindim inşallah en kısa sürde olur bebeğin tatlım ben klomen kullanıyorum yumurtam oluştu ve çatladı günümde geçti bekliyorum klomenin faydasını görürsün mutlaka..

Kızlar hepinize güzel dilekleriniz ve dualırınız için teşekkür ederim, yarın belli saate kadar giremem nete, bu gece kalıcaz hastanede.. Hayırlısıyla gelip geçer inşallah canlarım...

canımmm sana mesaj gönderdim ama buradan da yazmak istedim. çok geçmiş olsun, eşine şifalar diliyorum. inşallah bebişiniz için (gökçe demek geldi içimden. sanırım kızınız olacak 🙂)vesile olur.. allah yardımcınız olsun tatlım.