Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hoşgeldin canım...

ağla ağla rahatlarsın canım.
Hakkımızda hayırlı olana dayanma gücü versin rabbim.
geçenlerde bide misafirliğe gittik ordada hamile birini gördüm dünde bi arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim çok çok sevindim ama içim acıdı bizim olmucakmı dedim kedi kendime psikolajim çok bozuk ozanadan beri şimdi bile ağlıyorum Allahım bizede versin sizlerede versin.

işte benim derdim de o!
ya nasip etmemişse🙁

Ama canım benim Allah nasip etmemişse, bizim elimizden ne gelir, daha fazlası isyana girer, öyle değilmi canım, biz yaşadığımız müddetçe umut etmeye devam etmeliyiz...

Geçen bir yerde okumuştum, Allah dilekleri yerine getiren meleğe şöyle dermiş;
"BEN BU KULUMUN BANA DUA ETMESİNİ VE SESİNİ ÇOK SEVİYORUM ONUN DİLEKLERİNİ HEMEN YERİNE GETİRME Kİ SESİNİ BİRAZ DAHA DUYABİLEYİM"

"BEN BU KULUMUN BANA DUA ETMESİNİ VE SESİNİ SEVMİYORUM ONUN DİLEKLERİNİ HEMEN YERİNE GETİR DAHA FAZLA SESİNİ DUYMAYAYIM"

dermiş, işe bu yönden bakıp biraz kendini teselli et canım benim..

evet bunu bende duymuştum. Allahım hepimize versin

canım benim çok tatlısın.
tesellin için sağol🙂

ben de öyleydim
iş arkadaşımın dün hamile olduğunu öğrendim ve öyle çok sevindim ki. o problemliydi ve doktor hamile kalamassın demişti. ama kaldı.
bende öyle burukluk falan olmuyor artık. anne olamayacağım fikrine biraz daha yaklaşıyorum sadece🙁

Geçende yine bir şey duydum onu size yazayım:

Adamın biri yolda giderken bi böcek görmüş, Allahım demiş niye buböceği yarattın ne işe yarıyorki bu böcek demiş, bi arkadaşıda her yaratılanda bir sebep vardır demiş,
Sonra bir gün adam gemiye binmiş, fırtına çıkmış bi yağmur bi fıtına nerdeyse tekne alabora olacak, bütün millet dua ediyormuş Allahım ne olur bu felaketi başımızdan al diye, ama bu adam dua etmiyormuş, birinin dikkatini çakmiş, sormuş niye dua etmiyorsun diye, adam başxlamış anlatmaya:
Günün birinde yerde bir böcek gördüm Allahım bunu niye yarattın ne işe yarıyorki dedim, onun işine karıştım, sonra bir hastalığa yakalandım bana dediler ki o böcekten 40 tane yersen şifa bulacaksın! BEN ALLAHIN İŞİNE BİR KERE KARIŞTIM BANA 40 TANE BÖCEK YEDİRDİ, BİR DAHA ASLA KARIŞMAM !!!

DEMİŞ 🙂