Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam hoşgeldin hayırlı cumalar...
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn inşallahhhhhh

Hoşbuldum canlarım, idare ediyorum, sizlerde iyisinizdir umarım....

tatlım niye idare ediyorum dedin anlat bakalım
ben iyiyim canım

aminn aminn inş canım benimmm güzel haberlerini bekliyorum duarımö seninlee

onu bizim bi bizamız vardı hatırladınızmı o yapmıştı maydonoz olayını daha doğurmadı herhalde daha vardır onunda

hoşgeldin canmm aminnnnnn inş inş

Hoşbuldum canlarım, idare ediyorum, sizlerde iyisinizdir umarım....

bizde iyiyiz gülüm ben şahsen seni gördüm daha iyi oldumn sen nasılsın bakimm

benimde dualrım sizlerle canım benim

allah razı olsun canım allah duarımızı kabul etsin içinde bulunduğumuz şü mubarek ayın hürmetini

yerim ben seni yaa🙂 ben de seni çok seviyorum canım benim...
bunu da çok sevdim 🙂:seker:

ben de ne tüp bebek hikayeleri var. Geçen yıl tanıştığım biri tam 5 defa denemiş. maddiyattan dolayı ara verelim 3-4 ay sonra yeniden başlarız diyorlar ve o oarada doğal yoldan hamile kalıyorlar.
aslında çoğu şey psikolojik.
geçen gün doğum yapan arkadaşıma dr senin çocuğun olmaz dedi. onlar çok takmadılar kafalarına. olmayacak diye korunmuyordu. hamile kalınc şok oldu🙂
vs. vs.

Kizlaaaaaarrrr benim mesaim bitti masami toparlayip eve kaciyorum, kendinize iyi bakin allaha emanet olsun iyi haftasonunu iyi degerlendirin, Pazartesi grsrz insallah bb 🙂

güle güle canım. görüşürük inşallah🙂

ayy oyy kimler gelmiş.
nasılsın canım?

ıyıyım sagol canım....

selam hoşgeldin hayırlı cumalar...
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn inşallahhhhhh

tatlım niye idare ediyorum dedin anlat bakalım
ben iyiyim canım

İdare ediyorum dememin sebebi midemdeki reflü yine biraz debreşti de oruç falan işte biraz zorluyor saırım birkaç gün ara vericem sonrasında da duruma bakarım artık... Şimdi çalışma yapmamız lzım artık günler geldi çattı
iyi olmam lazım değil mi ?

ya onu bende çok duyuyorum bana otur dediler tarif verdiler benim bir arkadaşimn vardı 7 sene çocuğu olmad iki kere tüp bebek yaptılar tutmadı sonra bu maydoza oturmuş şimdi bir bebiş var bende denek istiyormda cesaret edmiyorum

sammy-ha ben yanlış anlamışım sen dr a gitmişsin bile 🙂 ben bugün gideceksin sandım.
çok şükür herşey iyiymiş, inşallah hep öyle devam eder. 12. hafta kontrole gittiğinde şaşıracaksın çünkü bebişin kocaman olacak

şeker yüklemesi demişsin ama şimdi erken... neden yapıldı.
benim şeker yüklemem 2 hafta sonra yani 25. haftada yapılacak. normal takvimi öyleymiş.