Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım benim bende tüp bebek yaptğımnı kimseye söylemedim çünkü eşim istemedi aa bizim zaten bebiş istediğimizi bir annemiz bir babamız biliyo başka kimse bilmiyo oyüzden kimseye bişey söylememdik ama hamile kalmsaydımsöyledim tüp bebek olduğunju yani karşindakinin tarafndanda bakmak lazım
ne yaşadığini bilemeyiz belki onunda eşi izin vermemişdr söylemsini
sen üzme kendini ama madem sen onula herşeyi paylaşiyosun sanada söylemesi lazımdı yani bence sende onunla hiç bişeyini paylaşma artık

sanki cok kötü birseyde sakliyor... bazi insanlar tüp bebeyin kötü birsey olmadigini hala ögrenemediler... bosverr...onunda bi bildigi vardir..

ahhh canım yaa sitem etme nolur🙁
gittin mi doktora? nasıl?

erkek-kız hiç farketmez canım. sağlıklı ve hayırlı br evlat olsun da!
ederim sitem çok pis ederim hemdeeee 🙂

gittim doktora ayyyy nasıl güzel bi duygu bu sefer eşimde yanımdaydı oda çok duygulandı kalp atışı ayyyy nası hızlı atıyo nası atıoo güm güm güm süper bi duyguydu
eşim duruyo duruyo gülüo ne oldu diyorum kalp atışı aklıma geldi diyo neysee test felan istedi kan verdim idrar verdim bende daha önceden insülin direnci olduğundan şeker yüklemesi yaptı bide ona bakıcam dedi normalde yapmıyolarmış erken zamanda ama bana yaptı öle işte ayın 23ünde sonuçları alıcaz tekrar gitcez herşey yolunda ve sağlıklıymış hiç bi sorun yok dedi

ayyy canım benimm ya neoldu gittinmi dr kızma bize ya lütfen

zaten söyleyen eşi🙂

dün akşam arkadaş grubumuzda benim meseleyi o kadar konuştuk, dualar, ilaçlar, otlar-böcekler...

ama şimdi keşke konuşmasaydık diyorum. ben o kadar sammiyken karşımdaki samimiyetsiz olunca üzülüyor insan🙁