Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

slm canım hoşgeldin... ohhh ilk uykular tatlı olur. uyu boşver ne güzel işte 🙂
bu arada zaman nasıl da geçiyor, baktım 7. haftadaymışsın maşallahhhh

evet canım çok uykum gelio yaaa anlatamam hemde deli gibi valla gayet ii geçio canım hiç bi sıkıntım yok şimdi burda midesi bulananları görüyorum içime bi şüphe düşüo bende bi anormallik yoktur işl diye heheh ama bende uyuyorum aksine

Bugün buradaki serinlik ondan herhalde🙂))

ondan galiba ama ben yine yanıyorum valla alev gibi varya bütü vücudum bide o kadar güneşten korudum kendimi gölgede felan durdum nası yanmışım bi günde kapkara oldum bide benden başka bi hamiş daha vardı ay çok tatlıydı yaaa

canım bu arada bende kendime 42 beden bi tayt aldım sürekli onu giyiyorum üstünede askılı bol bi bluz almıştım lcw den alttan lastikli karnı bol bişi tayt zaten büyük biraz üst kısmı göbüşümün tamamını kapatıo çok rahat ediyorum hemde sıkmıo yaz için en ideali ben bide kiloluyum bacak aralarım etek giyince pişik olur o nedenle elbise felan giydiğimde içime tayt gibi bişi giyerim hep

hosbuldum canım ıyıym sukur oruç sıcak bide susuzluk zorlasada

allah yardımcın olsun evet sıcakta çok zor olmalı...

ben de ilk haftalarda çok uyuyordum, hatta akşamları koltuğa uazndığımda direk sızıyordum 🙂 boşver tadına bak.

hamilelikte en iyi giyim tayt valla.... hem rahat hem sıkmıyor hem de pişiği önlüyor 🙂
lcw nin hamile kıyafetleri hem hoş hem çok ucuz.