Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hosbulduk sallanıyorum resmen ayaga kalkamıyorum

aynen benımde hıccccc cocuk falan yapasım yok cok tembelım bu ay

aman gülüm boşdurmnak yok kanımızın son damlasına kadar açlışicaz olucak bu bebiş başka yolu allahın izniyel tabiki

canım ne güzel özetlemişsin ramazamn ayını tüh bak özendim keşke şmdi bende oruç olsaydım ya

,

hee tamam tamam sen meark etme kurabiyem bol bol çaılşicaz yanlz lalaezar başlatmışdı üşengenliği onu unuttun çalışalım kıs hem ne demişler çalışan demir pas tutmaz
h

heheheh:çitos: üşenenin oğlu olnmaz dogru valla..bi bi çalışma yaptık eşimin başını yedim o ay oldu..ama iflahını söktüm...bi oğlum olcak inş.........çalışın kızlar.çalışmayana ekmek yok

slm canım meraba...iyiyim sen nasılsın.....yok hiç konuşmadık seninle ama konuşalım..sıcak kanlı buldum seni😀

konuşalım kıs🙂
ne kadarlık hamişsin?
beni sorma, ayşegülle buranın demirbaşıyız çocuk bekleyenler listesinde. öyle yuvarlanıp gidiyoruz🙂

Ayyy benim gözler birz bozuk bide ramazan. bende bu ne resmi diyorum, baktım çözemedim öyleeee... hay Allahım yaaaa... 🙂

Ne kadarlık hamişsin kendi sen..

çaktımra, bende anlamamıştım🙂
Ayşegül deyince farkettim

🙂 sıcak bı yerden ramazan bı yerden dagıldım ben resmen ama üsenmeyim artık korktum bu sözden çünkkü🙂 aksam bende eşime kullanıyım bari bu sözü