Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ınsallah canım ınsallah.....gec olsun guc olmasın derler hersey ıcın.....olumsuz duusnme lutfen allahın ıznıyle kısa surcek bu sefer hem ben ınanıyorum🙂
çok şükür canım iyiyim. sizleri görmek güzel🙂
sen nasılsın bakalım?
ıyıyım sagol tatlım bıldıgın gıbı ugrasıyoruz
bakalım...

kızlarrrr allahım en kısa zamanda sızlerede nasıp edecek ınsallah su mubarek gunlerde ınanın en cok ettıgım dualarda sızler varsınız.....sızlerde neolur karamsar olmayın.....

tabiki bitanem rahatlarsın allah kelamıyla rahatmazmı insann dünya dua üstüne çok haklısın ben gerçektena rtık bıraktım kendimi saldım duarıma ve çaluışmalara devam tabiki ama üzülmüyorum artıkk böylede mutlu olabilir insan çevremde bebek hasreti çeken kimse bir ben varım oyüzden kimse beni anlkamıyo bir siz anlıyosunuz beni
ayyy kıyamam yaa eşini ağlarken görmek gerçekten kahrediyo insanı sabır tatlımm o eşinin gönlüne göre versin inşş bende en çok eşime üzülüyorum her ay soruyo günün geçtimi falan diyee bende üzülmiyim diye belli, etmiyo napalım boşver üzülme diyo

rabbim bizide duyuyo ve muhakkak bu çektiklerimizin karşilığını vericek

bizim sınavımız da böyleymiş.
çok şükür! başka şekilde de olabilirdi.

benim artık ümidim kalmadı canım.
dediğin gibi 5 ay olmayıp ta panik yapanlara gülüyorum🙂

inşallah rabbim bizi de güldürür bir gün!

kızlar sıze bır örnek vereyım kendı aılemden.....benım teyzemın tam 7 sene olmadı bebegı....tedavıyle oldu derken bır duyduk ıkız dedıler.....yurt dıısnda yasıyorlar zaten orda nasıl bır tedavı yapıldı bılmıyorum....ardından nerdeyse 10 yıl gectı bır duyduk teyzem yenıden hamıle hemde dogal yoldan🙂yanı allahımın ısı o ıstedıgı an hersey oluyor.....evet suan sabrınız sınanıyor ama bılınkı bunun altında da bır hayır var....allahım kulu cın kotu bırsey ıstemez zaten bunu bılıyoruz.....ben ınanıyorum o gunler cok uzak degıl....

Günaydin kizlar...
dün sonunda oldu....
35. Haftalik ücüz yigenlerim Dogdu.... anlicaniz 3+4+5 kez teyze oldum

ücününde sagligi yerinde, küveze bile koymamislar, özel sicak bi odada sarmislar yatiyorlarmis... hafta sonu insallah bende gidip görcem... veee isimleri hala yok... gideyimde bi el atayim bu i$e

Günaydin tatlicadi, aysegül sabirsizim, canlarim siz nezamandan beri bebek istiyosunuz?ü merak ettim

benim 2 yılı geçti canım.

hele ctesi eşimin lise grubundan arkadaşları geldi. birinin eşi doğum yaklaştığından gelememişti (bu gee doğurmuş)) ve iki tane daha hamile geldi. hepsi bizden sonra evlendi. hamile olmayan 3 kişi varız ve biri ev aldılar, borçlular diye bilinçli yapmıyor, diğer bir aylık evli. yani bir ben varım🙁

üniversite grubunda evli olup ta tek çocuk sahibi olmayan yine benim.

bunların hepsi benden sonra evlendi. hatta çoğu ben isterken aman ne çocuğu diyorlardı🙁

kahrolmamak elde mi🙁

bende tam 2,5 yil bekledim tüp bebek icin arastirmalara baslayinca geldi, doktor hamilesiniz diyo ben yok dah aneler diyorum okadar umudumu kaybetmistim yani, en kisa sürede sizinde bebisleriniz olur ins 🙂 onun disinda cok sevdigim bi ablam evlendiginden 20 yil snra pes pese 2 oglu oldu hemde hicbi tedavi olmadan

ay hele sükü rablan dogurana kadar bizim zamanimiz gelcek saniyodum 😀
allah anali babali büyütsün cnm vatana millete hayirli birer evlat olurlar ins

amin! inşallah canım

ayyy Allah bağışlasın🙂

Allah analıbabalı büyütsün inşallah.

hemen el at şu isim olayına🙂

Günaydin tatlicadi, aysegül sabirsizim, canlarim siz nezamandan beri bebek istiyosunuz?ü merak ettim

günaydın canım hoşgeldin nasılsın bebiş nasıl benim 2.5 yıl geçti bebiş isteğim tatlım

inş bitanem inş dediğin gibi kısa sürer artık bundan sonra allah razı olsun sizin duarınıdan güç alıyorum inanki kendimi daha iyi hissediyorum ozaman ben zaten kramsar diğilim sadece beklemekten yoruldum artık oluruna bırakmaya kara verdimm yoksa benim rabbime güvenim sonsuzz umutsuzkuk bir büyük sıkıntı haliidr insanı depresyona götürü onlarıda çok yaşadım artık hayata değişik pencereden bakmayı öğrendim rabbim yardımıyla tabiki sizlerin duasıylada

evet canım imtihan dünyası rabbim bebişi hemen verir başka sıkıntı verir arkasından zaten neyi çok istersen onula imtihan edilirsin bizde istemeydik biraz bebiş oluruna bıraksaydık çoktan olurdu

nedemek umutsuz gelir sana seans yaparım bak umutsuz olmak yakışirmı bize biz müğslüman diğilmiyizz inancini yitirme rabbim elbet vbizde vericekkk gülüm sakın bir daha öyle hisssetme