Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Zor bilgecim valla, Allahım kabul etsin, ilk 2 gün tuttum işte sonra adet oldum bitti dün işte bugün tekrar başladık...

kan ve ıdrar tahlılı yaparlar canım....kılona bakarlar,tansıyonuna bakarlar.....sen sor doktorun demesını bekleme aklına ne gelırse sor.....tabı sıkılmayan bır doktorsa 🙂herseyıne cevap verır..benımkıne gınag geldı cunku...artık patladı kadın cok pımpırıklısın dedı kızdı bana yawwww

kız doktor doğru demiş hiç bişi yapmıosun etmiosun herşeyden korkuyosun boşver tabikide dikkat ediceğimiz şeyler ama büyütmeye gerek yok ben hamburgerde yiyorum canım çekti geçenlerde yarım su bardağı kolada içtim canım ne isterse ölçülü davranarak yapıyorum aşırıya kaçmadan sende çom kurcalama zaten düşücek olan çocuk baştan kromozomu bozuk olan çocukmuş sağlıklı bebek yokm ağır iş yaptım yok şunu yedim bunu yedim diye düşmezmiş genetikte bi bozukluk oluşmuşsa düşermiş bunu bana doktor demişti o yüzden böyle durumlarda düşen bebeğe üzülmek yerine sevinmek gerekir ama malesef bunu anlatamıyoruz kimseye herkes kendini suçluyo dioo sende birazcık rahatla canım stres yapma hiç bi konuda