Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kız allah iiliğini versinn çok hoş yaa yap yap telef olmasın tatlımmm

oyyy oyyy Allah sağlıkla yiymeyi nasip etsin İnşallah o cicileri🙂
süt geliyor dedin ya hani. gelen ütleri ziyan etmemek için dondurucuya koysan🙂 var mı öyl birşey?
amiin canım sağol.dondurucuyu düşünmedim de sarmayı düşündüm litre litre doğum masrafı çıkar belki
ihtiyacı olan var mı süte:kartanesi: ya aslı:kartanesi:nda sütün ön şekliymiş o yüzden şeffaf gibi bişey bulanık şeffaf .mandıraya döndük

ayyyy amerikalinin biri karisinin sütünden peynir yapmi$ya, seninkide o hesap 🙂

iim cnm hamdolsun bebeğimin hareketleri gözümün önünden gitmiyo zıplayışı Allahım dileyen isteyen herkese yaşat bu güzelliği bizleride tamamına erdir Mevlam AMİNNN

AMINNNN

inşallah!
inşallah bir vakti vardır ve onu bekliyoruzdur.
ya bizim için hayırlı olan hiç olmamasıysa diye korkuyorum artk🙁
üşünmek bile istemiyorum...
canım aslında hayırlı olmayan şeyin başımıza gelmesinden korkmalıyız yani inşş hakkımızda hayırlısı bebişlerimizin olmasıdır ve sizede nasip eyler Rabbim diğer türlüsünü düşünme bolca dua ve sabır bizim duaya ihtiyacımız olduğu için bekletiliyoduk yada bekletiliyoruz inşşş o günlerde gelicek sizinde burdan yazdığınız günler inan bunlar benm içinde hayaldi ama umudumu yitimedim çünkü vreen Rabbim alan da O O ne derse O olucak olmazlar bile olaiblir hep böle düşündüm işte herkesin ayrı uzunluklta imtihanı var buda kişinin kaldırabileceği kadar mutlaka inşş olucak cnmmmm