Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

valla bizim doktor bişi demedi onu yeme bunu yeme ama nede olsa çiğ köftede et yok mercimek köftesi gibi yenilio zaten artık etsiz haburgeri evde yapmaya gelince tabikide yaparım ama dıardakiler çok lezzetli, benim canımda onlardan istio yoksa şimdiye çoktan yapardım annemde dioki sakın dio canın bişi çektiyse yememezlik yapma ye mutlaka içinde bırakma dioo

regılıme 14 gun var daha gebe kalamıyorum dedım oda smear testı yaptı ıste kıstın var dedı emın olalım dedı olmadı rahım ıcı rontgen ıstıycem dedı off canım cok sıkıldı ıkı ay once gıttıgımde kendı doktoruma yanı kıstımın kayboldugunu soylemıstı aklımkarıstı

smearda rahim ağzı kanser taraması yapılıo benimde smear yapmışlardı temiz çıkmıştı ama polikistik over tanısı koydu doktor yani rahşmde birden fazla küçük küçük kistçikler bu yüzde 90 her bayanda olurmuş sadece pkoda düzenli yumurtlayıp yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakıyolar eğer kist pko kistiyse zaten kaybolmicaktır onlar evladiyelik kistler bendede aynı şey vardı ama allaha şükür sadece 3 ay yumurtlamadım ondan sonra yumurtam oluştu ve çatladı düzenli 3 ay yumurtama baktırdım kendi kendime kontrol gibi gittim en sonunda hamiş oldum ama beyindeki bi bez bunu etkiliomuş kafaya takmayın diolar bende takmadım 3 ay kontrole gittim yeter be dedim gitmicem artık bende sorun yok olmuyo olmuyodur napıyım yani allahtan zorla isticek halim yokya dedim bıraktım sildim tüm düşüncelerimi istememeye başladım bu sefer soranlara şu an istemiyorum daha var zamanımız diodum ki kafamda bi tek düşünce bile olmasın burayada girmedim baya bi süre hiç bişi yazmadım etmedim sonunda oldu yani işin özü kızlar çok kafaya takıyosunuz azcık rahat olun dünyada ne dertler var bunlar içinmi evlendiniz çocuğum olsun diyemi o adamı sevdiniz çocuk yapalım diyemi o adama aşık oldunuz zaten çocuğunuz olmasa adamlar sizden soğuycaksa olmaması en önemli önemli olan ikili ilişkilerin kuvvetli bağı benim eşim beni hep destekledi olmuyosa olmaz herşey denenir yine olmazsa bu hiç bişiyi değiştirmez demişti eşlerinizden destek alın kızlar çok faydası var

Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi

Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi

Lara....................................19 Ağustos
polyana28 ......................... 21 Ağustos
Ranagül.............................21 Ağustos
ayşegül................................21ağustos
Cozy....................................24 Ağustos
fikrimin ince gülü..............24 Ağustos
Lovely ................................25 Ağustos
betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
sılam_nisa ....................... 2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
<v>

<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr)
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr)
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><o😛></o😛>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr)
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr)
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr)
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..........................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->

oyle tabı canım bende ondan yanayım ama ıste ınsanı bazen doktorlar korkutuyor bır nevı de haklılar aslında bıldıklerı bısey var demekkı dıyelım....suan ıcın ıstedıgını yıyebılırsın yanı doktorum bana oyle demıstı senın bu zamanlarındayken...ozaman sımdıden yeee sonra ıstemesın canın🙂