Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

aysegul sımdı geldım doktordan smear testı yaptı bırde kan testı ıstedı yarın alıcam sonucları kısttım varmıs sımdılık kotu bırsey yok dedı belkıde rahım ıcı rontgen ısteyebılırım dedı of cok korkuyorum

bende merak edıyorum gülüm...en son gıttıgımızde kıza benzıyor demıstı ama kesın degıldı bakalım bu sefer ne olcak...hayırlısı olsun onemlı degıl saglıklı olsunda....

ya ban erkek gibi geliyo senin kesin oğlu olur demek geçiyo içimden ama dediğin gibii sağlıklı olsunda önemli olan o çok merak ediyorum öğrenir öğrenmez heber ver tamamm kuşumm

evet şeker sana dedim bende iim ned olsun hamişlik halii işte ne olsun
gecıcı canım bu sure....bak ne ıyecegım bende cıg kofte hastasıyım oyle ozledım oyle canım ıstıyorkı anlatamam ve hamıle kaldıgım ılk ay acayıp canım pızza ıstedı burnumda kokyordu resmen...ama yıyemedım cunku doktor yasakladı....
sakın hamburger yeme olurmu?hanı nasıl yaptıklarını bılmeyınce....evde kendın yap olmazsa ekmegını al ıcının etını pısır ıyıce ozaman gonul rahatlıgıyla ye...aklımdayken soylemek ıstedım....

canım benim regl sonrası mı gittin dr regline yakın gidince kist görünüyo sonra kayboluyo benim öyle olmuşdu inş hiç bişeyin yoktur tatlım druna güveniyosan korkma canım allah yardımcın olsun duarım seninle