Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım benım oyle dusunme...senın su karamsarlıgın varya benı uzuyor....hem onlarınkı buyur...senınkı olur hemde tek olur ne guzel ıste ozamanlar.....olacak allahın ıznıyle sen ıyı duşun....

herkese selammmmmmmmmmmmmm sizi çok seviyorumm ohh be rahatladım bir hamöiş çıktı sonunda ağustos ayında inş bizde güzel heber veririzz size dua edin bize hamiş melkeler

aaa öyle seyler düsünmek yok... allahin izniyle sen kendi bebislerini seveceksin....

ıyıyım emoşum(dıyorum ama sakıncası varmı senın ıcın...yakın gordugumden yanı🙂
sen nasılsın kontrolunuz ne zaman?

ay ne sakincasi canim benim, istedigini söyliyebilirsin 🙂
persembe tekrar doktora gitcem.. öyle özel bi muayenem yok, idrar, tansiyon, kilo kontrolü.. ama ben tabiki gitmiskene cinsiyetinede baktircam 🙂 cinsiyetini ögrenemesem bile bi görmüs olurum bebeyimi 🙂
sende test sonuclarini ögrenecekmissin, insallah cok iyi cikar sonuclar...

canım benım oyle dusunme...senın su karamsarlıgın varya benı uzuyor....hem onlarınkı buyur...senınkı olur hemde tek olur ne guzel ıste ozamanlar.....olacak allahın ıznıyle sen ıyı duşun....

ne biliym üniversite grubunda da evli olup ta tek çocuğu olmayan biziz. onları görmek bile istemiyorum. zavallı gibi baklamalarına dayanamam🙁

herkese selammmmmmmmmmmmmm sizi çok seviyorumm ohh be rahatladım bir hamöiş çıktı sonunda ağustos ayında inş bizde güzel heber veririzz size dua edin bize hamiş melkeler

oh be! valla korkmuşrum ağustosu boş geçicez diye🙂

canım gorumcem rahatsızdı arkasından dıger gorumcem trafık kazası yaptı cok şükür kendıne bısey olmadı...arkasından babam gecen sene amelıyat olmustu tekrar nüksettı agrıları acıle kaldırdık derken ben perısan oldum...ınsan hangısıne neye uzulecegını bılmıyor..allahım herkesın yardımcısı olsun....oyle tabıkı canım derdı veren allahım dermanınıda verır...hem dualar edıyorum zaten baska bısey gelmıyor elımden....
olsun canım bu sefer daha sıkı calıs bakkkkk......:kartanesi: