Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

aminnn canımm inşallah

inş testişnin sonucunu çok güzel eylesin kuşummm hiç merak etme çok güzel çıkıcak bebişin çok sağlklı annesini hiç üzmiycekkk inş

sammy geçen komşunun ablası dedi ki keşke 10 tane doğum yapsaydım da taş düşürmeseydim.ben taş düşürdüm.taş doğumdan daha zorsa madem doğum dayanılmayacak bişey değil

valla laracım ben bunların öle olduğuna inanmıyorum yengem kaç sene önce sezeryanla doğum yaptıki şimdiki imkanlar daha ii hiç dio dedikleri gibi yok sancı oluyo yok ağrılar devam edio hiç bişi olmuyo dedi onların hepsii taaa ilk zamanlarıydı dedi kezaa iş yerinden neredeyse 10 kişinin 10uda sezeryan yaptı hiç bişimiz yok aynı gün ayağa kalkıosun hiç bişi olmuyo dediler o yüzden ben kulaktan dolma şeylere inanmıyorum

Esimde tas düsürmüstü meryemcim.Kadinlarda bile dogumdan beterse erkeklerinkini hic düsünmek istemiyorum.Erkeklerde daha zor oluyormus.Sanada gecmis olsun bu arada.Bol bol su icmelisin.Genelde suyu az icenlerde oluyor tas...
ben çok su içerim normalde.ama o zamandan beri daha çok dikkat ediyorum.tuz da neredeysde yok hayatımda.evet erkeklerde daha zormuş.Rabbim kimseye yaşatmasın.

aminnnnnn inş
inş canım rabbim tamamna erdirsin bebişini sağlıcakla kucağina al bizde yaşarız inş ogüzel duygularııı bende sürekli dua ediyorumm rabbim bana haksızlk edip kıskanç diyelerin inanıda bana bebiş ver diyorumm onlarıda allaha havale ediyorum ben insanın üzüntüleriyle ondan intikam almış gibi sevinen inasanlardan nefret ediyorum allah öyle kıskança kendini bilmez insanlardan uzak eylesin hepimzii inş