Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

herkesin anlaşmış gibi söylediği şey şu.bebeği, ilk kucağına verdiklerinde bütün ağrıların son buluyor ve sadece mutlu oluyorsun.her doğum yapmış kadın bunu söylüyor

güya iyi bi doktor işte

canım benim burda hepimiz aynı kaderi paylaştık.aynı yollardan geçtik geçiyoruz.ben de burada teselli bulmuştum.Rabbim kimini bekletiyor kimine hemen veriyor.annemin de 2 sene olmamış.aslında çok normal ilk sene olmaması.sonrasında da stresten olmuyor.herkes soruyor bebek yok mu diye.daha fazla stres oluyor o zaman.ben de sizin desteğiniz olmasa o dediğin yerde olabilirdim :çitos:

evet canım dünya bizlerin imtihan yeri...bu duayı kayın validemden duydum çok hoşuma gitti yazdım 🙂 nasılsınız bakiyim?
biraz sancım var bugün ama şükür iyiyiz canım

hoşgeldin tatlım nasılsın bakimm m sanada hayırlı ramazanlar
hoş bulduk canımcım dün chatboxta yazarken iftar için çıkmam gerekti yazdım umarım görmüşsündür 🙂

Bu arada silam nisa ve aysegül,hosgeldiniz kizlar🙂Dogum hikayemi yazarken gelmissiniz anca yazabiliyorum😀
Aysegülcüm,dün chatboxta yazisirken baglantim kopmustu canim.O yüzden veda edemeden kayboldum...
hoş bulduk laram inşallah yeni doğum hikayenide yani şey hikayelerimizide paylaşırız buradan yeni gelen meleklerle:9

Bende öyle düsünüyorum tatlim.Iyiki burayi buldum,iyiki sizler varsiniz...
yaaaaa ama ben yine korkuyorum kesin normal doğum olmicak bunu biliyorummmm
Niye normal dogum olmiyacak senin sammy ha?Benim kuzenimde cok korkuyordu dogumdan bu yüzden sezeryan yaptirdi.Ben hic tavsiye etmem bunu canim.Eger bir mecburiyet varsa ne ala.Cünkü normal dogumda hersey bebegin dogmasiyla bitiyor.Sezeryanla ise bebek dogduktan sonra basliyor tüm acilar.Normal dogum yaparkende simdi agri kesici yöntemler var...

sammy geçen komşunun ablası dedi ki keşke 10 tane doğum yapsaydım da taş düşürmeseydim.ben taş düşürdüm.taş doğumdan daha zorsa madem doğum dayanılmayacak bişey değil