Lucrin iğne kullananlar hamile kalan oldu mu?

A

Ayseeninan

Forum Okuru
Lucrin iğne kullananlar hamile kalan oldu mu?

Lucrin iğne kullananlar melek kadınlar kulübü lucrin iğne kullanırken hamile kalanlar forum'da.​

Tüp bebek tedavisi görüyorum ve adetimin 21. Günü lucrin diye bir iğne kullanmaya başladım ve yumurta toplama işlemine kadar vurulacakmisim galiba. Bu iğneyi olan ve hamile kalan var mı? Bir de bu iğnenin yan etkileri olur mu? Korkuyorum açıkçası ben. Lucrin iğne kullananlar yorum yapabilir mi?

images (16).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Lucrin iğne yumurtalıkların kontrollü uyarılması için kullanılan ignedir. Adetin 21. Günü başlanan iğne günlük dozunu doktorunuz belirtmiştir diye düşünüyorum ve aksi bildirilmedikce 20 ünitedir. Lucrin günde bir kez cilt altından tercihen göbek kısmından yapılır. İğne sonrasında yumurtalar uyarıldığı için gerekli boyuta ulaşması sağlanır sonrasinda ise yumurta toplama işlemi gerçekleşir. Bu iğneyi aynı zamanda kist durumlarında da kullanıldığını biliyorum. Hatta kanser tedavisinde kullanılmaktadır. Lucrin iğne kullanırken hamile kalanlar yerine lucrinden sonra tüp bebek tedavisi ile hamile kalma olasılığınıza yardımcı bir ilaçtır.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "yumurta geliştirici iğne kullananlar hamile kalan var mı" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri