Kocam bana değer vermiyor ne yapmalıyım kızlar ?

B

bitimartikbe

Forum Okuru
Kocam bana değer vermiyor ne yapmalıyım kızlar ?

Kocam bana değer vermiyor Eşim bana değer vermiyor değer vermesi için dua başka bir şey var mı ?

Yok anacım yok ne yapıyorsam olmuyor. Zaten gezme tozma allaha şükürler olsun yoğudu artık ekonomi de sıkıntıya girince iyice zıvanadan çıktı benim adam. Ya anlıyorum iki çocuk bi de ben ev kira çalışıyor sıkıntısı var diyerek alttan alıyorum ama hadi bir yıldır korona muhabbeti var ondan öncesinde para da kazandığı oluyordu. Ailesinden bıktım ama ona olan hörmetimden saygımdan doayı sesimi çıkartmadım. Ya bir oldu iki oldu üç oldu yıllardır böyle ama artık dişlerimi gösteriyorum. Eşim de tuhaf tuhaf bakıyor sana ne oldu anlamıyorum diyor ama ne bilim kendimi değersiz hissediyorum ne konuşuyor ne bişe geliyor tv karşısında oturuyor yatıyor ne karı koca ilişkisi kalmış ne bişi benim durumda olanlar var mı sıkıldım ya artık ben hayattan zerre keyf almıyorum zerre..

Selamlar hayatım. Malesef bu çağın hastalğı diyebiliriz. İletişimsizlik en büyük sıkıntı. Devam eden hayatın tüm sıkıntılarından dolayı üst üste gelen her türlü şey malesef bizleri bu hale getiyor.

Sen, bu aşamada ne enlatırsan anlat anlamayacaktır. Ne yapmak gerekiyor. Mutlaka eşinin beğendiği ya da sevdiği kişi ya da yemekler ile bir araya gelerek ( bu koronada nası olcak ise arkadaş ya da akraba onuda bilemiyorum ) tatlı tatlı sıkıntıları anlatarak konuşmak yapacağınız birinci şey bence.

Sevdiği bir arkadaşına ailecek görüştüğünüz bir kişiye durumu dert yanarak değilde böyle hayıflanarak bir şeyler yaparak anlatabilir ve ondan destek alabilirsiniz. Tabiki bu kişinin de size yardım edecek çapta bir kişi olması gerekiyor. Mutlaka ne olur ise olsun bi konuşun. Eskileri mutlu günleri anarak konuşarak başlayın. Ailesine karşı bu zamana kadar hep alttan aldı iseniz, şu andaki değişiminizin nedenlerini de onunla konuşmanız gerekiyor. Malesef erkekler biraz geç görüyor ve geç anlıyorlar. Tek yapmanız gereken şey konuşmak.

umursamamalısın. hatasını farkına varmalı... kendini ifade etmekle uğraşma kocan olabilir ama peşinden koşturmaya çalışmalısın.

Bu virüs belası yüzünden hepimiz aynıyız maalesef ama çok üzerine düşme ilgilenmiyormuş gibi yap yapabilirsen ailesine gelince kendini ezdirme ama çokta ileri gitme

ne yazikki şu an herkez bıkmış usanmış bir halde birgünün bir günden farkı yok artık yarın ne olacak diye düşünmekten hele ev geçindiren erkekler
çevresinde ne olduğu göremeyecek hale geldiler

Geri