Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

17 aralıkta klomene basladım 24 aralıkta buyudu dedı dr bende ılacı ılk kullanısım bakalım sonuc ne olacak dr senden cok umutluyum dedı ama yınede Allah bılır.ı

iyi gelebilir cnm bazı doktorla öneriyor..ama dayan cnm yaaa inş olur buay hamiş kalırsın bebişin gelir.bol bol dua edelim allah bilir çünkü o isterse gerisi baha.enkısa zamanda hepimiz hamiş kalalım
Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. bir gelişme olursa sizinle paylaşmak isterim. her zaman dualarımda yer alacaksınız.

dualarım seninle 🙂 güzel haberini alırız inşallah

mrb kızlar bende bugün doktora gittim adetin 3.günü kist falan yokmuş allaha şükür hmen bugün başladık iğnelere menogon adında bir iğne 75mllik.1 kutuda 5 iğne var günde 1 tane vurulucam.2 kutu kullanıcam galiba perşembe yada cuma gidicem tekrar yumurtaların durumuna göre 2.kutuya geçicez.doktor senin yumurtaların 8-10 iğnede falan büyür dedi.pazarteside gidicem tekrar sanırım.taşınması zor oluyo 1,5 saatlik mesafede doktorum ama olsun napalım artık çocuk için katlanıcaz.duruma bakıcak eğer 3-4 yumurta falan büyürse aşılama yapıcaz.1-2 büyürse normal yola bırakıcakmış.(bilmeyenler için ben daha önce 4 defa klomen kullandım her seferinde 1 tane büyüdü o yüzden hızlandırmak için iğnelere geçti bu ay doktorum)hayırlısı olur inşallah.dua edin benim için. 🙂

ayy inşallah hamilesindir çünkü hamileliktede sancı oluyor.ben kimyasalda olsa kısa süreli bi hamilelik yaşadım sancım çok olmuştu çünkü.evet burada paylaşmak gerçekten güzel 🙂 derttaş oluyoruz birbirimize.