Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

seastarh canım benim bişe sorcam sana.bende kis varya buay gidermi doğum kont.hapıyla.diğer ay iğneye başlıcak acaba iğne dahamı etkili.....çok merak ediyorum.buarada senin tam olarak nezaman belli olucak....

canım bende 2 kere oluştu kist.ilkinde doğum kontrol hapıyla 1 ayda atıldı.2.de 2 ay adet olmadım meğerse kist oluşmuş o ay farlutal kullandım 2 kutu adet söktürücü tam 2 ay sonunda adet oldum ve kist gitmişti.benim 6 aralıkta belli olucak benim.hamile değilsem bir dahaki ay bizde karından iğnelere başlıycaz.karından iğneyle hem daha hızlı hem daha kaliteli hemde daha çok yumurta oluşuyo.sabır edicez arkadaşım.rabbim bizide böyle sınıyor.herzaman herşey istediğiniz gibi olmaz diyor.

napim canım yaaa.doğum kont.kullanıyorum diğer ayı bekliyorum işte.ya umutsuzluğa kapılma ummadığın anda olur belkide buay bir mucize olur hiç belli olmaz

napim canım yaaa.doğum kont.kullanıyorum diğer ayı bekliyorum işte.ya umutsuzluğa kapılma ummadığın anda olur belkide buay bir mucize olur hiç belli olmaz

senin ilk ayındı dimi geçen ay.ilk ay daha çok takıyodum ben artık eskisi kadar takmıyorum öğretmenim ben.öğrencilerle uğraşmaktan pek düşünücek vaktim olmuyo.boş kalınca daha çok takıyorum kafaya ama benim içime doğuyo bikaç ay içinde gelcek bebiş inşallah 🙂
sende sabret tatlım başka şeylerle uğraş zaman geçmek bilmiyo yoksa.benim 3 ayım boşa geçtiği için bilirim o duyguyu.6sında tahlil dedi ama doktor ben yaptırmıycam sanırım adeti bekliycem 9una kadar falan olmazsam yaptırırım artık çünkü en son 9 kasımda adet oldum 9unu beklemeyi düşünüyorum hayal kırıklığına uğramak istemiyorum 🙁

kısmet artık bende bekliyorum.bende çokkatlı bir mağazada şeftim ama işten ayrıldım tedaviler için çünkü sürekli izin almam gerekicek diye.şuan evdeyim ama sıkıldım 1 aya kadar tekrar başlıcam eşim mağaza müdürü onun yanında çalışcam.enazından zaman geçer böyle evde geçmek bilmiyor yoksa.fazla kendimi dinlemek istemiyorum.bir bakarsın aynı anda hamiş kalmışız süper olur yaaaa.hayırlısı artık en kısa zamanda hamile kalalım.yaş kaçtı senin merak ettim

slm kızlar bende kontrol altındayım duphaston kullanıyroum bugün bitti 4 gün sonra adet olucam sonra adetimin 10,günü dr gidicem yumurtama bakacak bu ay hayıt tohumu kulanıcam yumurta büyütüyomuş bide çatlatıyomuş bakalım hayırlısı artık

iyi yaparsın tatlım boş kalınca insan daha çok dinliyor kendini.kısmet bakalım belki aynı anda olur 🙂 ben 27 yaşındayım.sen kaç yaşındasın?

hoşgeldin sedencim.hayırlısı olsun hakkımızda.yumurta geliştirici kullanmıycakmısın?kendi haline mi bıraktınız?hayıt tohumu ne ilk defa duyuyorum.kullanınca bizede haber ver merak ettim.