Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

selam arkadaslar.bende yeni katıldım aranıza.bende 3 yıllık evliyim 3-4 ay denemeden sonra hamile kalamayınca doktora gttim yumurtamın catlamadığını sööledi ve o ay klomen+progestan verdi diğer aylarda yani 3 kerede catlatma iğnesi vuruldum şu anda hastalanmamayı bekliorum🙂)13-14ü adet günüm.sorusu olan arkadaslar varsa cevaplayabilirim.bende hastalanmak istemiorummm allah gönlümüze göre versin inş...

merhaba arkadaslar ; ben de aranızda yeniyim.4 yıllık evliyim.pko luyum ve adet duzensızlıgım vardı tedavıyede korkumdan ve cok önem vermedıgım için hamile kalamıyordum.ama ıkı ay once cesaretımı toplayıp ve kararımı verıp iyi bir jınekologa giitim.prolaktınım yuksektı once onu dusurdu.arkasından klomen verdi ve 11.gunden ıtıbaren yumurta takıbımı yaparak çatlatma iğnesi vurdıu ve şuan 1 aylık hamıleyım 🙂 dogru tedavı uygulandıgında ve gerekli takıpler yapıldıgında klomenın+ çatlatma iğnesinin kesınlıkle hamileleiği hızlandırdgını düşünüorum Allahın izniyle baska bır sorun da yoksa..Rabbim hepimizee bu duyguyu yasamayı ve sag salim dunyaya getırmeyı nasip etsin. inş.

ahh canım seni allah gönderdi bende pko luyum ve canım çık sıkkın sürekli kanamam oluyor leke leke ya bi bildiğin var mı normalmi

Klomen kullandım

Doktor tavsiyesiyle bu ay klomen kullandım, doktor 7 yumurta oluşmuş
dedi, bir program verdi ve o program dahilinde birleşme oldu, bugün son adetin üzerinden 33 gün geçti, 1 haftadır adet olacak mışım gibi karnım ağrıyor ve hassasiyet arttı, gecikme klomenden midir? yoksa hamile miyim? meraktan çatlıycam, yarın test yaptıracam, bakalım hayırlısı. :n028:

iki gun once dr a cıktım idrar harıcı kandannda bakmalıyım hcg ye dedı baktı 138.41 çıktı degeri düşük heran kanaman olabilir dedi ve oldu lekelenme seklınde ıkı gun snra tekrar hcg ne baktır dustuyse gebelık biter yukseldıyse sorun yok dedi ve 84.59 a düşmüş.morallerim çok bozuk sabahtan beri aglıorum,eger kendisi düşmesse kurtaj yapılacakmıs.yani gebeliğim gelişim gösterememiş..

elisev canım dr um dediki adet duzensızlıgı olan bayanlarda bölee adet gecıkır bazen hamıle kalırlar er gec adet gelır ama anlamazlar dusuk yaptıgını; adet kanaması filan sanarlar dedi.şüphelendiğin durumlar olursa hiç bekleme canım kandan beta hcg ne muhakakk baktır.bız pko lu oldugumuz ıcın takibi olmuor duzensızlıgımızın.eger şüphelerın olursa belırtılerın olursa hıc idrarla ugrasma erken donemde hcg de çıkar sonucun.erken dönem dusuklerı de lekelenme seklınde olurmus Allah korusun.benimki öle oldu 🙁

zuzu4446 bende aynı tedavıyle hamıle kaldım ve aynı belırtılerı yasadım.dilerimki inş. sen de hamilesindir canım.dr un bi tarıh verdıyse şu gun regl olacaksın die gecıkmesinin iki sebebi oluormus benimde gecıktıgınde dr um sehır dısında oldugu ıcın tlfla sormustum bu acıklamayı yapmıştı 1. buyuk olasılık hamilelik 2. ilacın kist olusturması.. hayırlı sonuclar alırsın inş.

anladım da ben 1 yıldır adet düzenleyici kullanıyorum.yeni bıraktım bu ay üstelik korunuyorum..
ama hergünaz da olsa kahverengi kırmızı karışımı lekeler oluyor 13 gündür adetim gecikti.doktorum hapı bıraktıktan sonra böyle şikayetler olabilir dedi..bilmiyorum ya evamı gelmiyor canım çok sıkkın
adet sancısı çekiyorum bir iki leke oluyor ama devamı gelmiyorr....

bugün kan tahlili yaptıracam ama dayanamadım ve dün gece idrar testi yaptım, sonuç pozitif çıktı, kan tahlilini görmeden sevinmek istemiyom, ama sanırım hamiş oldum :laugh::laugh::laugh: kesin neticeyi yazarım...