Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı🙁🙁
ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...

yeseminnnnn tebrik ederim canım hayırlısı olsun inşl sağlıklı sıhatli hayırlı bi evladın olur. klomen kullanmışmıydın sen

yeseminnnnn tebrik ederim canım hayırlısı olsun inşl sağlıklı sıhatli hayırlı bi evladın olur. klomen kullanmışmıydın sen
evet canım 4 kez kullanışımdı.bu ay birde rahim filmi çekilmiştim ama tam bayrama denk geldiği için sadece 2 kez ilişkiye girebildik.çatlatma iğnesinin ertesi 2 gündü oda. canım her şeyim başı sabır sen içini ferah tut bebegin annesine gelmek sabırsızlanıyordur kesin

canım çok sıkkınnn

selam..bende haberler kötü.adet oldum bugün doktora gittim ve kis oluşmuş buay tedavi yok doğum kont.hapı verdi bakalım ne olucak canım sıkkınnnn

hoşgeldin canım.18 günde bir adet olmakta ii değil ama bence sen bi doktora görün.birde test yaptıysan çıkmaz çok erken çünkü.

Tebrik ederim. Gçzün aydın. Evet sitede yeni hamiş haberleri alalım. Çok güzel. Sıkı sıkı tutunur inşallah. Sorun olmaz merak etme. Ben kalp atışlarını duymadan rahatlayamamıştım. Ama evhamdan öteye gitmedi. Sağlıkla, analı babalı büyüsün. 😉