İstiare rüyamı yorumlar mısınız yılan gördüm

Zerdadeniz

Yeni Üye
Üye

Merhabalar, evleneceğim eş adayı hayırlı mı değil mi diye öğrenmek için . Rüyamda beyaz tenli bir çocuğun kahkaha atarak güldüğünü sonra odaların kapılarını açıp her bir odada gizli olan şeyleri gördüğümü ve odalardan çıkıp ormanlık ve çok güzel bir alanda yürüdüğümü gördüm birkaç gün sonra tekrar aynı konu için istihareye yatmaya karar verdim yattığım zaman rüyamda siyah uzun ve ince bir yılanın eski evimde olduğunu gördüm ve ben de bir odada kapıyı tutarak kendimi koruduğumu görüyordum rüyada tam beni yakalamaya çalışırken ben onun kafasını kapının arasına koyup eziyordum yılan yere düşüyordu gözlerini kapatıyordu Ben öldü düşünüyordum ama yılan tekrardan ayağa kalkıyordu ve bana zarar vereceğini söylüyordu sonra ben sesleniyordum kız kardeşim geliyordu ve yılan ona doğru giderek kız kardeşim korkuttu ve kız kardeşim kaçmak zorunda kaldı. ben odanın arkasına kapıyı tutarak beklemeye devam ettim yılan uyuduktan sonra camdan çıkmaya karar verdim ama bir süre sonra yılandan ses gelmeye başladı bir yılan bir kediyi alıp kapının önüne attığını görüyordum ve kedi paramparça oluyordu ama yılan bana zarar veremedi o şekilde uyandım ben odadan da çıkamadım

Selamlar Zerdacım. Rüyanı bu işte uzman birilerinin yorumlaması iyi olur. Gördüğün yılanın bir düşman olduğu ve ne yaparsan yap yılanlığından vaz geçmediği aşikar. Rüyanda gördüğün çocuğun kahkaha atması samimi bir irkadaşının oluğuna işaret ediyor. Ormanlık ve yeşil alan da hayırlı bir rüyadan bir kesit olduğunu gösteriyor. Rüyada görünen kedi yaptığım araştırmalarda yeni bir kapının açılacağını hayatının değişeceğini gösteriyor.

Yine rüyada yalınan kediyi yemesi parçalaması ya da öldürmesi maddi bir kazanç kapısının geleceğine işaret ediyormuş. Gaybı ancak Allah bilir diyerek bitiriyorum hayatım. Sevgiler.

Geri