İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

Sen aşk şiirisin
sen bin ömürde bile bitmeyecek bir aşk şiirisin
ben de ömrünce senin mısralarını yazacak şairin
sen yılın dört mevsimi yemyeşil açan bir baharsın
ben de seni resmeden seni renklendiren ressamın
ah!bir dalga olabilsem denizlerde okyanuslarda
senin adını yazarım sahillerdeki kayalıklara her vuruşumda
bir ressam olsam senin resmini kazırdım masmavi semaya
şimdi bir şairim şiirlerimde sana sevdamı haykırıyorum tüm dünyaya

sen bin ömürde bile bitmeyecek bir aşk şiirisin
ben de ömrünce senin mısralarını yazacak şairin...

canımm sucremm ellerine sağlıkk çok güzell

ve herşey bitti derkenn
daha doğrusu kendimi kandırmaya devam ederken
bugün çok tuaf bişey oldu bi arkadaşımm hediye olsunn diye benle onun resmini yapmışş üzerine de askerinin meleğii diye yazmışş görünce yıkıldım resmen
allahım ne kadar zor nasıl bi acı bu
bitsin artık ne olurr

Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde...

Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her kavga edişimizde fırtınalar kopardı yüreğimde, sen hiç bilmezdin. Benim susuşum senin kaçışını desteklerdi belki de. Belki de gerçekten söyleyemediğim sözlerle doldu kalbim ve sen her seferinde gün batışını anımsattın bana, onun kadar güzel onun kadar huzur verici. Aslında hem onun kadar uzaktın bana hem de yakınımda hissettim seni, uzanıp tutacak kadar yakınımda.

Bir sonbahardı hatırlıyorum. Sararmış yapraklar caddelerde telaşlı insanlarla doluydu ve ben ilk kez hatırlıyordum yaşamanın ne demek olduğunu. Kuşların öttüğünü fark ettim ve denizin mavi olduğunu ve dünyanın senin etrafın altında dönmediğini. Hala seni seviyorum, hala seni görüşümde yüreğim kanatlanıp uçacakmış gibi hissediyorum. Ama artık biliyorum aşk tek kişilikte yaşanabilir ve zaten sen bunu anladığım günden beri daha yakınsın bana. Belki de beklediğim buydu güvenmemdi kendime. Şimdi her şeyi fark ederek yaşıyorum ve her şeyin tadına varıyorum ama hala bir yerim eksik biliyorsun. Ama bende biliyorum ki hiçbir şey eksik kalamaz.
Elmanın bile iki ayrısı vardır ve benim eksik tarafım sensin.

Sevmeyi... koşulsuz , çıkarsız , beklentisiz , önyargısız sevmeyi.....tüm insanları , ağaçları , kuşları , akan ırmakları , kırçiçeklerini Tanrı'nın yarattığı yaşama dair ne varsa sevmeyi bilelim...Çıkıp dışarıya bir bakın...Allah ne güzel şeyler yaratmış....kötülükler ve tüm kirlenmişler içinde bile sevgi dolu bakarsa insan değerini bilerek bakarsa her nesneye çok güzellikler görebilir....mutluluk dolu gözler gerek görmek için...bak ve gör...hiç bakmaz ki insanlar hayat koşturmacası içinde bakar ama görmez güzellikleri....bu gün bir deneyin etrafınıza bakın...her şey ne kadar güzel hissetmeye çalışın...ben bunu yapmak istedim bu gün...iyi hissetmek için...bir tür terapi..doğayı ve Allahın yarattığı tüm varlıkları sevmenin yolu güzel bir gözle bakabilmek hayata..Mutluluğun anahtarı bu......

soğuk kış gecelerinde
tarifsiz bir karanlığın tam ortasındayım
gözyaşlarım süzülür
ılgıt ılgıt yanaklarımdan
bitmeyen hüzün
tükenmeyen kederler taşırım benliğimde
haykırsamda yalnızlığımı boşadır
bulamam derdime çare.