İçime Girmedi Hamile Olabilir Miyim? 10 saat sonra ella kullandım

Gecekusumsi

Üye
Üye
İçime Girmedi Hamile Olabilir Miyim? 10 saat sonra ella kullandım
Merhaba,
23 gün önce korunmasız bir cinsel birliktelik yaşadım. Partnerim içime gelmedi fakat biz tedbir amaçlı ilişkiden 10 saat kadar sonra Ella hapı aldık ve içtim. en son Temmuz ayının 30unda regl olmuştum Ağustos ayında da 30unda olmam gerekiyordu. O aralıklarda biraz ağrım oldu regl olacağım zannettim fakat o zamandan beri olamadım. 30undan bu yana 4 kez idrarda ebelik testi yaptım biri erken gebelik testiydi. En son dün akşam yaptım hepsi negatif çıktı.

Reglimin gecikmesi ella hapının bir yan etkisi mi yoksa hamilelik riskinden şüphelenmeli miyim?

Selamlar hayatım. Tedbiren ella kullanmanız yerinde olmuş. Zira sürtünme ile hamile kalma ihtimaliniz var. Temmuzda adet olmuşsun zaten ağustosta olsan ne olmasan ne. Hamile değilsin hayatım. 4 kere değil 44 kere de yapsan hamile değilsin regliniz gecikmesinin bir çok nedeni olabilir her türlü ilaç kullanımı mevsimsel değişiklik şehir değişikliği duygu değişilikleri stres vs... Hamile değilsin kuzum.

Selamlar hayatım. Tedbiren ella kullanmanız yerinde olmuş. Zira sürtünme ile hamile kalma ihtimaliniz var. Temmuzda adet olmuşsun zaten ağustosta olsan ne olmasan ne. Hamile değilsin hayatım. 4 kere değil 44 kere de yapsan hamile değilsin regliniz gecikmesinin bir çok nedeni olabilir her türlü ilaç kullanımı mevsimsel değişiklik şehir değişikliği duygu değişilikleri stres vs... Hamile değilsin kuzum.
30 Temmuz’da regl oldum. Üzerinden 10 gün kadar geçti 10 Ağustosta bir birliktelik yaşadık. Yani ilişkiden sonra adet görmedim.

2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım. Beta HCG <1,20 çıktı. Henüz hala regl olmadım. Dün akşam da idrarda gebelik yaptım evde o da negatif çıktı.

Yeniden kan tahlili yaptırmalı mıyım? Birkaç kişinin sonradan yükselme olmuş diye okudum

Selamlar yok hayatım yok hamile değilsin sıfır sıkıntı. Kafan karışmasın hamile değilsin çok kafaya takıyor isen gülüm kan testi ver ama hamile değilsin göreceksin.

Selamlar yok hayatım yok hamile değilsin sıfır sıkıntı. Kafan karışmasın hamile değilsin çok kafaya takıyor isen gülüm kan testi ver ama hamile değilsin göreceksin.
Biraz stres yaptım çünkü bugün 6 gün oldu reglimin üzerinden geçeli. ayrıca bundan 2 sene önce varikosel ameliyatı oldu. Spermlerinin kalitesi düşük olduğu için.

Ben 3 günlük gecikmede yaptırmıştım kan testini. Sonuç da <1,20 çıktı yani tam değeri göremedim yalnızca 1,20den küçük olduğunu biliyorum.
Karnım inanılmaz şişti sürekli bir gaz var şişkinlik var iki gündür de yoğun kıvamlı akıntım oluyor. İç çamaşırımda sarı görüyorum. Kasıklarımda özellikle sol tarafımda sancı oluyor regl oluyorum sanıyorum ama bakıyorum tık yok.
Yeniden kan ya da idrar testi yapmalı mıyım? Ya da ne zaman yapayım?

Biraz stres yaptım çünkü bugün 6 gün oldu reglimin üzerinden geçeli. ayrıca bundan 2 sene önce varikosel ameliyatı oldu. Spermlerinin kalitesi düşük olduğu için.

Ben 3 günlük gecikmede yaptırmıştım kan testini. Sonuç da <1,20 çıktı yani tam değeri göremedim yalnızca 1,20den küçük olduğunu biliyorum.
Karnım inanılmaz şişti sürekli bir gaz var şişkinlik var iki gündür de yoğun kıvamlı akıntım oluyor. İç çamaşırımda sarı görüyorum. Kasıklarımda özellikle sol tarafımda sancı oluyor regl oluyorum sanıyorum ama bakıyorum tık yok.
Yeniden kan ya da idrar testi yapmalı mıyım? Ya da ne zaman yapayım?
Dün gece peçeteye biraz pembeli bi akıntı geldi ama bugün henüz bir şey yok, regl mi başlıyor sizce

Hayatım ben sana ne dersem diyeyim sen hamile olmayı istiyorsun. Yüzde yüz hamile değilsin. Özel msj atma lütfen oradan yazdım lütfen sorun olur ise konudan yaz. Hamile değilsin. Soradan yükselme diye bir şey yok. Geç döllenme diye bir şey de yok.

Hayatım ben sana ne dersem diyeyim sen hamile olmayı istiyorsun. Yüzde yüz hamile değilsin. Özel msj atma lütfen oradan yazdım lütfen sorun olur ise konudan yaz. Hamile değilsin. Soradan yükselme diye bir şey yok. Geç döllenme diye bir şey de yok.
Ben içime girmedi yazmışım, içime gelmedi yani boşalmadı demek istemiştim. İlişki sürtünme yoluyla olmadı, normal geri çekilme yöntemiyle gerçekleşti. bu duruma göre değerlendirir misiniz?

Geri