Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnmm h.geldin güzel dileklerin ve önerilerin için sağol cnmmmmm Allah inşşş bizlerede o duyguyu tattırır

canım yaa hadi hayırlısı olsun inşallahh bu sabah test yapcaktın sen inşallah hayırlı haberle gelirsin canım yaa çok dua ediyorum senin için ve isteyen herkes için inşallahh gerek kalmayacak rahim filmine falan ama eğer hamiş değilsende ( ki inşallahh hamişsidir ) takdiri ilahi bu diycezğiz canım kader kısmet haber bekliyoruz senden canım 🙂

kizlarr adet oldum ..off yaaaa..hemde tam gününde bi gün bile gecikmedi..

canım yaa hayırlısı olsun inşallahh bir daha ki aaya kaldı ümitler
ama olsun üzülme bak ben bir aydır adet olmayı bekliyorum çünkü adet olamadım kim bilir gene neremden kistler çıktı off offf
o yüzden tam gününde adet olman da iyi bişey hayırlısı olsun bakalım

hadi hayırlısı bakalım 🙂 güzel haberlerle gel emi 🙂 inşallah hamişsindir,dua edelim

rapunzelcan seni ilk defa gördüm burda hoşgeldin aramıza canımm sen ne kadardır bebek istiyorsunn doktora gittinmi sorun varmı yada bebeğin varmı ne çok soru sordum demi

laviş bende bekliyorum mart 7 inş hayırlısı olur rabbim bizlerede nasip etsin o duyguyu inş

ahaaa aplam da gelmiş
hoşgeldin aplaa anamm çarşamba günümü adet günün ayyy inşallahhh adet olmazsın aplammm yaaa hadi hayırlısı bakalım dualarım seninle 🙂

yaniii..mecburen öyle diyoruz..cok üzüldüm ya...🙁

canım üzülme yaa önümüzdeki maçlara bakcaz artık yılmak yok ümitle ve sabırla yola devam

Günaydın kızlar,nasılsınız? Durumlarınız nasıl?

günaydınnn essencimmm ben iyiyimm canım sen nasılsınn 🙂 ben hala adet olamadım dün adet söktürücü ilacım bitti bu gün bekliyorum ama çok şiddetli bir karın ve kasık ağrımm var yürürken bile canım acıyo
üfff nie böle oldu anlamadım gelsede şu adet rahatlasam artık yaaa kadere bak kimi adet olayım diye bekliyor kimi olmayayım diye
amann ne zormuş bu çocuk yapmak da yaa

Bende iyiyim canım,hakikaten zor valla çocuk yapması,kısmetimizde ne zamansa o zaman gelecekler hayırlısıyla..Senin durumda zor gerçekten.Allah yardımcın olsun canım.Benimde haftaya belli olacak bakalım 🙂