Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

anam asim dün yaptım içtim sogan ürünü ama yok ya migdem çok bulandı yapamadım sabaha kadar migde agrısı çektim devam edemedim migdemde zaten agrım vardı hepten arttırdı ama yapmıycam çok kötü kokuyor rabbin onu yapmadanda verir biliyorum melegim gelcek cnm

ayyy bende bundan korkuyodum ece yaaaaa yapamıcakmısın peki burnunu kapat iç bari olmuyomu

ayyy ece içmeee ozaman valla dokunur bişey olur allah büyük elbet canım en azından denemiş oldun içinde kalmadı bende içemem biliyorum ama içimde kalmasın bende deniycemm bakalımm :hıms: ilacım bugün bitti bakalım ne zaman adet olcamm :hıms:

slm kızlarrrr.hala adet olmadım.inş hamişizdir hepimiz..eğer buay hemiş değilsem rahim filmi çekilcek ve aşılama yapılcak.hakkımda hayırlısı.hsg çektiren varmı aranızda nasıl bişe acaba çokmu zor.korkuyorum şimdiden....

cnmmm cok iyi inşşş adet olmzsın dularımız seninle cnmm rahim filmi demiştim sana ben 5 ay oldu cekineli anestezili yaptırdım hiç bişi duymadım yani 10 dk bile sürmedi uyanmam dahil normal yaptıranlar biraz adet ağrısı gibi olduğunu diyolar sende dayanırsın heralde buna cnm bişey olmaz korkma inşşş gerek kalmaz