Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ben bu yazdığını görmemişim şimdi gördüm kuzum
bu arada hayırlı cumalar olsun rabbi bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallahhhhh...
yafrucum hadi hayırlısı yaaa inşallahh olmazsında iki lavişin hamişlik haberini kutlarızzzz
dualarım sizinle olcak canlarımmm hadi hayırlı haberler...

lavişcimmm hayırlısı olsunn canım yaaa merakla bekliyoruz inşallahh pazartesi günü bize güzel haberler veririsinn canım dualarım sizinle olcakkk

anammmmm benım melişlerimmm hamiş olmak istio ben szi bayaaaa bi arkadan takip edıormmm sizinkıler nbenım cocuguma abılık ablalık yapcak sanıyorum bu gidişle
neyse geç olsunda güç olmasın demii herşeyin hayırlısı kuzucuklarım

hee gec olsun güc olmasın kıss senide burda görmekten dolayı cok mutlu oldum cisemimm h.g sende evlenirsen buraya gelirsin inşş tabi Allah aratmaz bebeği de gelirsen eğer bakarsın aaaa bi zamanlar lavişim asimmm essen ece vs vardı şimdi onların cocukları büyüdü sıra bana gelsi dersin

kızlar teşekkür ederim 🙂 öğlen adet oldum 2 gün gecikmeyle ama ben moralimi hiç bozmuyorum hakkımızda hayırlısı inşallah Allahım şu cuma gününün hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin.. Cumanız mübarek olsun 🙂)

cnmm hayırlısı olsun üzülme tabi dünyanın sonu değil ya bende beklemedeyim bak durmak yok yola devam gelecek maclara iyi hazırlanın

evet kuzucumm senin melişlerin anne olmak istiyo
ama bizim veletler gelmek bilmiyo
hayırlısı olsun kuzum evlende senide görcez gül sen şimdi gül :
bu arada senden nbr hiç görüşemedik kuzum

aminnnn canım aminnnnnnn üzülme sakın hayırlısı olsun canım bak adetin gelmiş adeti gelemeyenlerde var meselaa ben
ayy bir kaç gündür adet olamadım yaa adet söktürücüm az kaldı muhtemelen pazartesi bende adet olurum :hıms:

asiciğim benim ki bitti 5 gün dedi doktor 5 gün içtim dün akşam sonuncuyu içtim bitti bekliyorum şimdi de soğan kürü ne işe yarıyor ve nasıl yapılıyor ya bir de sence ne zaman gelir bu adetim 🙁

asiciğim benim ki bitti 5 gün dedi doktor 5 gün içtim dün akşam sonuncuyu içtim bitti bekliyorum şimdi de soğan kürü ne işe yarıyor ve nasıl yapılıyor ya bir de sence ne zaman gelir bu adetim 🙁

canım benimkisi 6 günlük haptı şimdi iki günlük hapım kaldı o hap bittikten bir iki gün sonra gelir merak etme ama streste yapma emi
bu arada soğan kürü kisti, iltihabı olanlar için birebir bende kist vardı doktor en son gittiğimde yumurta azlığı dışında bir sorun yok demişti ama adetimde bir aya yakındır gelmedi sanırım kistlerim yeniden çıktı off
o yüzden ben adet olduktan sonra soğan kürünü denemek istiyorum iki ay deniycem bakalım inşallah içebilirim tadı fena değil diyorlar ama bakalım görücez inşallah faydası olur
yoksa haziran da yine bana doktor yolu görünüyor