Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bugündeeeeeeeeeeee olmadımmmmmmmmmmmmm

lavişşşşşşş yarın test yapcakmısın bekliycekmisinn yaa inşallahh olmazsında kuzum hilk hamiş seni çıkarırız burdan
dualarımız seninle hadi bakalım hayırlısı olsunn...

kızlar bu arada ben adet söktürücü içiyorum son iki günlük hapım kaldı hap bittikten sonra adet olucam ve yaklaşık 1 aydır adet olmadım püfff
acaba kistlerim yenidenmi çıktı yaaa
ama adetim geldikten sonra soğan kürünü deniycem birde aklınızda bulunsun beyaz soğan olucak saraçoğlunun sitesinden bakabilirsiniz içebilirim inşallahh ben

merhaba arkadaşlar, öncelikle en büyük dileğim hepimiz için tabi, isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı, sağlıklı bebekler versin.. Benimde tam bir senedir olmuyo mart 2011 den beri deniyoruz ama ben baktım olmuyo 3-4 ay sonra doktora gitmeye karar verdim, ilk gittiğim muayenede bi sorun görünmüyordu doktor hormon testlerimi yaptı süt hormonum yüksek çıktı sonra o ilaçla düzeldi, devamında kanal filmimi çekti tüplerim açık çıktı orada da bir sorun yok çok şükür, sonra hap verdi çatlatma iğnesi vurdu o zamanda olmadı, sonra eşime 2 kez test yapıldı onunda bir problemi yok.. ben ilerleyen aylarda 2 kez daha hap kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı ama henüz bi sonuca ulaşamadık, şubat ayında da doktor muayeneden sonra bu ay hiçbirşey yapmadan bekleyelim ama sen moralini yüksek tut oda çok öenmli dedi. Normalde adetim düzenli olur her ay 27 günde bir olur ama şimdi 2 gün gecikti bi kaç gündür hafif adet sancısı gibi ağrılar vardı ama bugün daha yoğun bi ağrı var, aynı adet olucakmışım gibi o yüzden test yapmaya cesaret edemiyorum, bakalım ne olucak. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun en kısa zamanda versin Allahım evlatlarımızı 🙂

h.geldin cnm aramıza rahim filmin filan temiz cıkmış zaten kanal filmini ne zaman cektirdin bak 6 ay içinde hamiiş kalma olasılığın yüksek oluyo onda yani inşş adet olmazsın hamiş kalırsın cnmmm

evet asimm soğan kürünün cok faydası varmış ya bende cesaret edemiyorum gelgelelim 😕 ama mecbur bende deneyecek gibiyim bakalım hayılısı olsun datlumm

şeydacım yaa hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyormuş bide bazen kac aya kadar belirti görmeyen hamişler bile var ama yinede bilmek istiyosan belirtileri aşırı yorgunluk uyku hali,sık idrara cıkma ,göğüs ucunda koyuluk (normalden fazla),adet gecikmesi zaten en önemli belirti, adet sancısı gibi sancılar kasıklara bele doğru,bulantı da var ama bazıları 2 ayda bazıları 1 ayda oluyomuş,bide bu göğüslerde bişey daha var o ucunun kenarlarında damarlar belirgin oluyormuş yani belli başlıları bu ama dediğim gibi herkeste görünmüyor

Kıslarrr bu arada cumanız müberek olsun
Tüm bebek isteyen melişlerimizin göbüşleri bebeişlerle dolsun

bide ben 1-2-3-4 te adet bekliyodum ya bugünde olmadım bakalım nolacak ya hamiş olacaz yada üstünr bi bardak su içecez

canım merhaba tekrar seni burda görmek de çok güzel. süt hormonunu bilmiyorum ama düzeldi diyorsun çok güzel birde tahlillerinizde temiz çıkmış doktorunun da dediği gibi moral çok öenmli moralini yüksek tut hee bu aarada hamilelik ve adet belirtileri birbirne çok benzer o yüzden herşeye hazırlıklı ol ama İnşallahh adet olmazsında hamiş olursun. bide adet olsan bile sakın üzülme her şerde bir hayır vardır unutma bak burda yıllardır anne olmak isteyenler var kötünün daha kötüsünü düşün ve şükret 🙂 hadi bakalım hayırlısı olsun inşallahhh hamiş haberini alırız canım 🙂

kızlarr öncelikle iyi dilekleriniz için çokkkkkkkk teşekkür ederim.bugünde olmadımmm adet.pzts test yapmyı düşünüyorummm.hakkımda hayırlısı artıkkk.....inş hepimiz güzel haberlerle sevinirizzzzzzzzzzzzz..........

cnmmmm inşş hamişsindir yaaaaaa cok isityorum inan bana dua edecem senin için RAbbim hayırlısını versin cnmmmmm