Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam kızlar bende hala adet olmadım 🙁 hamile değilim söktürücüye başlamadım ve çıldırmak üzereyim göğüslerim şiş acıyor,karnım şiş çok fena ve kasıklarımda sancılar geziyor offffffffffffffff 🙁((

arkadaslarrrrr..benimde bi sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim..ben 6 aylik evliyim,ilk ay dogum kontrol hapi kullandm,ama agir geldi,adet düzenim bozuldu.biraktiktn sonra ici su dolu 3mm bi kist olustu.ama 2 adet döngüsündn sonra patladi ve son 3 aydir adetlrm eski,normal düzenine döndü cok sükür..hamile kalmak istiyorum ve korunmuyoruz.adetime 9 gün var,2 gündür sol kasigimda(yumurtaligimda) ara ara keskin agrilar oluyor..agzim sürekli tükürük doluyyor ve pis bi tat var,ve gaz oluo..baska bi degisiklik yok..sizce üsütmüs olabir mym ya da hamilemiyim....................!!!!!lütfen acil cvp..

bende senin gibiyimm canımm yaaa ve benim 21 gün oldu ve bende de göğüs ağrısı karında şişlik kasık ağrısı var hatta belimde ağrıyo bugün adet olcam sandım ama olmadım ama akşam kesinlikle söktürücümü içicem gelsinde rahatlayayım artık

canım merhaba hamilesin yada değilsin demek için henüz çok erken çünkü adetine daha 9 gün var bence beklemelisinn, kiste gelince daha yeni evlisin yeni evlenenlerin %80 ninde oluşan kistlerinden sanırım evlendiğimm ilk aylarda bende de oluşmuştu ama sonra antibiyotikle geçti. sen şimdi bir kaç gün bekle olmadı adetine 2 gün kala erken gebelik testi yaparsın ama istersenden adetinin geçmesini bekle ama inşallahh hamilesindir 🙂