Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

asimm al yaa valla faydası olur eminim benim 1 şişe 2 hafta sürdü yani 6 şişe 3 ay sürecek kadar gidiyo

evet canım bende ezberledim zaten artık alışkanlık olmuş yolda yürürken bi bakıyom tefriciye okuyorum
yada iş yaparken tefrciye okuyorum
güzel bir alışkanlık oldu

kızlar birazdan tahlil sonuçları için doktora gidecem bakalım hayırlısı birşey olacağından değil ama heyecan yaptım 🙂 iş yerinde de kimseye söylemedim millet iki gündür nereye gidip duruyorsun diye sormaya başladı 🙂

canım hadi hayırlısı olsun bakalım yaaa bu ay olmasa bile inşallahh önümüzdeki ayy hamiş kalırsınn
bu ay olmasa bile üzülmek için çok erken

günaydın arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım şu anda adetim geçeli 5.gün oldu klomen kist yapıyormuş galiba bilgisi olan varmı test yapmak itemiyorum hüsarana uğramaktan korkuyorum😕😕😕😕
ilknur hoşgeldin aramıza,bende klomen kullandım ardındanda çatlatma iğnesi oluyordum,kist yaptığı söyleniyor ama bende yapmamıştı,3(ay) kez denedik ben klomenle hamile kalamadım ama hamile kalan çok kişide var dikkat kendine testi de 8-10 gün geçmeden yapma derim.klomendeki bhcg yanıltıcı olabiliyor,erken testlerimde hep ikinci çizgi silik çıkıyordu umutlanıyordum ama adet zamanım geldiğinde adet oluyordum günü gününe,geçtiği hiç olmadı klomen kullandığım dönemde,senin 5 gün geçmiş inşaallah hamilesindir ama şiddetli kasık ağrısı varsa eğer kist yapmış da olabilir ki öyle bir durumda da adet gecikiyor..hakkında hayırlısı olsun canım

kızlar akşam iş çıkışı test aldım biiyorum negatif çıkıcak aama hala adet olmadım adet söktürücü içmeden son bi kez daha yapayım dedim yanlız tesi aldığım eczacı kadın bana acıyarak baktı sanki yaa nie öle baktı bende anlam veremedim ama
heral de tanıdı beni bu kıs genemi hamiş olamamış diye
neyse bakcaz artık
hayırlısı bide eczanede ki kıza ovülasyon testi sordum varmı sizde diye ama dedi sipariş üzerine getiriyoruz tek kullanımlık dedi şaşırdım netten sipariş vermek en mantıklısı bakalım önümüzde ki günler bende sipariş verebilirim 🙂