Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

asimmmmm sen beni dinlemiyon bak sana hayıt suyunu al başla diyorum kıss burda örneği var yaaa alsana sen biiii

hımm anladım cnm benim eşimde avakado başta sevmedi ama balla ve cevizle karıştırınca o iğrenc tadı kalmıyo yiyo valla
hatta kendisi diyo benim avakadom nerde bu akşam diye
inşş bakalım bi yerden vesile gelecek işte hayırlısıyla cnmm

günaydın arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım şu anda adetim geçeli 5.gün oldu klomen kist yapıyormuş galiba bilgisi olan varmı test yapmak itemiyorum hüsarana uğramaktan korkuyorum😕😕😕😕

sanada günaydın h.geldin aramıza cnm ya bende 2 defa kullandım klomen ama kist mist yapmadı dr sölerdi öle bişi olsa hem belki o diyenlerin kisti zaten var klomen kullanmalarına bağlamışlardır
dr vermez zaten öle bişi olsa asicimin dediği gibi

hadi hayırlısı cnm genelde iyi cıkmış sonucların inşş en kısa zamanda hamiş görürürz seni cnmm

Asicim, Gaziantepin ilçesindeyim.Ailem Alanya da olduğu için ben oraya gittikçe getiriyorum(kayınvalidem cok seviyo) ama burda hiç görmedim 🙂

hmm doğrudur canım yoktur oralarda sağlık olsun sende havuç yedir bol bol keçi boynuzu yedir
onlarda sperm artırıcı

asimmmmm sen beni dinlemiyon bak sana hayıt suyunu al başla diyorum kıss burda örneği var yaaa alsana sen biiii
yaaa kuzum aslında alıcamda ne biliyim aha bu gün gelir aha yarın gelir diye bekliyorum aslında bide ne diycem 3 ay kullanılacakmışya o bir şişe yetiyordur heralde demi bir 2 litre falan mı nasıl ?

ohhh ohh maşallahh yarısın valla
hayırlısı olsunn kuzum Allah bu çabalarının karşılığını vericek inşallahh

papatya ve biberiyemii ? yaa ben papatyanın çayındaki kokusunu sevmiyorum çok kötü kokuyo içerken o yüzden içemiyorum ben onu 😕

cnm bende hazır suyunu içiyorum 3 ay kesintsiz kullanmak gerekiyo 2 aydır düzenlendi benim adetim maaşallah nazar değmesin

oyy maşallahhh kuzum yaaaa inşallah böle devam eder ama ben bir aktara sorayım şu hayıt suyunu :hıms: